Archetypy ženy

MuVa tanec s meditací

MuVa tanec s meditací

Archetypy ženy

PANNA ∼ MILENKA ∼ MATKA ∼ ČARODĚJKA ∼ KRÁLOVNA ∼ VĚDMA

Objev všechny svoje archetypy, části, polohy a přijmi je do svého života, ať se můžeš stát celistvou a úplnou ženou. 

„Archetypy byly a jsou duševní síly života, které chtějí být brány vážně a také se nejpodivuhodnějším způsobem starají, aby se uplatnily.“

Carl Gustav Jung

 Každá naše poloha, každý náš archetyp, nás může buď v životě podporovat nebo omezovat a ubírat nám životní sílu, aniž bychom si to uvědomovaly.

Archetypy jsou také psychickou obdobou instinktů, představují vrozené vzory jednání, chování a myšlení, které z kolektivního nevědomí zasahují do vědomého jednání a tím nás ovlivňují.

Proč je důležité přijmout každou naši „ženu“?

Protože pokud některou ze svých součástí v sobě potlačujeme a nepřijímáme, často nám nejen ubírá sílu, ale o to víc se objevuje v našem životě, často jako nepříjemná kolegyně, drzá dcera, protivná sousedka, tvrdá nebo lpící matka, nadřazená šéfka, svůdná a nestydatá žena poblíž našeho partnera a podobné „zrcadlo“ těch částí, které jsme v sobě nepřijaly.

Často nám také vyvolávají nepříjemné emoce, jako strach se projevit, strach být vidět, vztek, pocit ponížení, odpor, smutek, lítost, pocit, že si to nemohu dovolit, pocit, že nejsem dost dobrá apod. Tyto emoce se nám propisují do těla, způsobují různé emoční bloky a postupně se mohou proměnit i v nemoc.

Také nás v životě často limitují a drží nás “krok zpět“ od toho, co si opravdu přejeme a po čem toužíme a tak blokují naši tvořivost a přirozenost a spontánnost.

Co ti MuVa tanec s meditací přinese?

Rozpohybujeme a uvolníme svoji pánev – probudíme v ní život.

Najdeme části sama sebe, které se během našich životů někde uzavřely.

Uvolníme staré bloky z různých zranění, odsouzení (třeba i sama sebe).

Rozproudíme v těle naši životní – sexuální energii.

Obnovíme naši energii, která je naší přirozenou součástí.

Propojíme se se svým tělem i duší (vědomím), intuicí.

Propojíme se se zemskou energií (uzemnění – jistota, stabilita).

Co získáš přijetím všech svých částí:

∼ Vnitřní klid

∼ Sílu

∼ Radost

∼ Sebevědomí

∼ Přijetí sama sebe

∼ Tvořivost

∼ Vášeň

∼Vitalitu a energii

∼ Lepší intuici

∼ Propojení a vnímání sama sebe

Jaké změny se budou dít?

∼ Přestanou Ti vadit jiné ženy a jejich projevy.

∼ Můžeš získat více jistoty a stability a také jemnosti a ženskosti a laskavosti k sobě i ostatním.

∼ Začneš se mít ráda i v „polohách“, které jsi dříve u sebe odmítala, jak v životě, tak v sexualitě.

∼ Můžeš prožívat radostnější, vášnivější a vědomější sexualitu.

∼ Menstruace přestane být otravným a bolestným obdobím.

∼ Můžeš se stát pro ostatní (i pro sebe) více viditelná a zářivější (aniž by ses toho bála).

Jaké jsou ohlasy žen, které již tento MuVa tanec vyzkoušely? 

Přijaly svoji potlačenou část, ať už to byla milenka či děvka, našly větší uzemnění a tím jistotu, sílu a radost, přestala se jim v životě objevovat „zrcadla“ – ženy, které je dřív rozčilovaly svým zjevem nebo chováním, přestaly je bolet vaječníky a mít odpor k menstruaci apod.

Milá Mitro,
 i když jsem si pustila zatím jen kousek, už teď vím, že je nádherná, moje tělo mi dalo „jeho“ znamení, že je to TO ONO…a v srdci mi začalo být teplo.Včera večer od nás odjely partnerovy dcery 10 a 13 let, já vystoupila z role „macešky“ . Už se moc těším , až se v klidu a tichu ponořím do sebe a „rozbalím si“ tento DAR.    Iva
 Krásny deň Vám prajem láskavá Mitra
Ďakujem krásne za pracovné listy, aj meditáciu s tancom, bola to radosť tancovať na každý jeden archetyp, užila som si rôzne polohy ženy. Zvedomila som si, čo ešte neviem/nechcem pustiť. Ďakujem krásne. S prianím láskavého dňa Miriam 
Dobrý den,
  ano, už jsem si tancem prošla. Nikdy jsme se neviděli osobně, ale váš hlas byl opravdu velmi příjemný a bezpečný.
Hodně jsem plakala jako matka a milenka. Velmi jsem se našla v čarodějce, ve které jsem cítila napojení, vedení a sílu. Celý proces určitě chci projít ještě víckrát. Moc děkuji za pomoc s láskou Šárka 

Jak to bude probíhat?

Po zakoupení MuVa tance Archetypy ženy dostaneš odkaz, na kterém si můžeš meditaci přehrát. Délka je cca 1,5 hodiny, z čehož je cca 30 minut úvodní naladění, propojení v meditaci.

Bude možné ji přehrát na počítači, v telefonu, všude tam, kde si přehraješ cokoliv z YouTube, takže nepotřebuješ nic speciálního a můžeš ji mít téměř stále u sebe.

Můžeš ji pustit opakovaně, zastavit si ji, některé části opakovat (jako když si pouštíš cokoliv na YouTube).

Také dostaneš pracovní listy se všemi archetypy, kam si budeš moc zaznamenávat vše, čím jsi během meditace nebo tance prošla, co jsi objevila, kde máš bloky, jaké jsou s tím spojené emoce i statika atd.

Výhody

MuVa tanec si můžeš pustit kdykoliv a také opakovaně, což velmi doporučuji.

S odstupem můžeš znovu vše projít a zaznamenat si, porovnat si, co se změnilo, co se uvolnilo a s čím je třeba ještě pracovat (pracovní listy si můžeš vytisknout znovu nepopsané).

Vše můžeš mít stále u sebe a meditaci si pustit z telefonu nebo počítače kdekoliv, kde budeš mít soukromí (nebo i do sluchátek).

  Cena a co obsahuje?

  MuVa tanec s meditací včetně 6 pracovních listů s archetypy

  1200Kč

  Chcete MuVa tanec s meditací věnovat jako dárek  své ženě, sestře, kamarádce, mamince nebo milence? Napište si o dárkový poukaz na e-mail cestyzeme@cestyzeme.cz

  Kdo je autorkou a průvodkyní MuVa tancem Archetypy ženy

  Soňa Mitra Pavlincová

  Průvodkyně, lektorka, terapeutka, inspirátorka, mystička. Provází lidi cestou k radosti a spontánnosti, životní síle, k odvaze a všemu, co je naší přirozenou součástí. Má dar pojmenovat věci lehce a pravdivě a přesto s velkou hloubkou poznání pro druhé. Dar posunout je k vášni života, jejich snům, tvořivosti a darům, které v sobě mají.

  Síla a uzdravující energie milostného spojení, jemnost i síla ženství v její pravdivosti, to jsou témata, která vložila do projektu CESTY ŽENY (Posvátná sexualita, Žena ve své Síle, Uzdravení) a také do knihy Posvátná sexualita jako zdroj životní síly. Je propagátorkou přirozeného života a sexuality jako projevu vášně, radosti a životní síly a toho, že spojení ženy a muže je jednou z nejkrásnějších energií, kterou tady na Zemi můžeme zažívat.

  Je zakladatelkou MuVa tance, při kterém provází tanečníky krajinami jejich těla i duše. Pomáhá jim objevit vše, co jim už neslouží, co způsobuje bolest, smutek nebo jiná omezení a tím i možnou nemoc. Provází životy minulými i současnými a napomáhá tak uzdravovat stará traumata.

  Provází Pálavou a jejími silovými místy. Pálava je totiž místem, kde žije se svou rodinou a mnozí ji dokonce označují za strážkyni Pálavy.

  Je spolu pořadatelkou Festivalu radosti a života pod Pálavou.

  www.cestyzeme.cz

  Kurzy a akce  https://www.cestyzeme.cz/kalendar/

  Inspirativní videa  https://www.cestyzeme.cz/videa/

  Kniha Posvátná sexuality jako zdroj životní síly https://www.cestyzeme.cz/kniha-2/

  Festival   https://www.cestyzeme.cz/festival-17/

  FB https://www.facebook.com/sona.pavlincova

  https://www.facebook.com/cestyzeme

  IG  https://www.instagram.com/cestyzeme/

  Více ZDE ⇒

  Veškeré  výše uvedené  recenze  jsou od účastníků mých  akcí, seminářů, tanců, osobních  konzultacích aj.,  se kterými jsem se osobně setkala, případně osob, které si zakoupily knihu nebo online program. Recenze mi nejčastěji chodí na můj e-mail po absolvování akcí nebo přečtení knihy.