Návrat k sobě

Návrat k sobě

Setkání žen na silových místech Pálavy

…během SLUNOVRATU

Přišly jsme na Zemi, ne proto abychom se měnily, ale proto abychom se staly samy sebou.
K tomu, abychom  poznaly, kdo jsme, je třeba propustit to, co nejsme.
Každý z nás touží po lásce, lásku dávat i přijímat, po lásce nejen k druhým, ale především po lásce k sobě sama.
Jenže dokud nepřijmeme každou svoji součást se vším,  co k nám patří,  zůstává ustrašená v temnotě a vyvolává strach místo lásky. Vydejme se do hloubky své duše, abychom objevily její velikost a celistvost, která se skrývá v nás samotných, abychom zjistily, kým jsme…

I v tom spočívá NÁVRAT K SOBĚ ….

Čas, kdy bylo nutné vše kontrolovat a řídit, už není časem, který ženě dovoluje být volná a sama sebou. Pokud propustíme neustálé pokusy vše řídit a kontrolovat,  umožníme  svým touhám, aby byly přítomny v našich životech a „otevřeně k nám promlouvaly“.
Nepopírejme dál své touhy a pocity, přicházíme tak o svůj způsob sebevyjádření jen proto, abychom se přizpůsobily představě druhých o tom, jaké máme být, pak ztrácíme svoji jedinečnost a přestáváme ji vyzařovat. Přicházíme tak  i o svoji chuť do života, o radost tvořit a milovat sebe i ostatní.
Jak řekla Máří Magdaléna: Touha po smrti je jen obrovská touha duše po Životě, po skutečném životě.

* NÁVRAT K SOBĚ je POUZE  pro ženy, které absolvovaly  POSVÁTNOU SEXUALITU *

TERMÍN SETKÁNÍ

 19. – 23.červen 2024

Více o setkání

.Místo konání: Hostel Zahrada  Mikulov, Pálava, Lednicko-valtický areál a okolí 

Setkáním provede Soňa Mitra Pavlincová

Cena semináře  6.000 Kč  

Celková cena za seminář neobsahuje stravu a ubytování a doplňkové služby a vstupy, které se hradí dodavateli.

 Ubytování + strava lehká, vegetariánská  – 5000Kč,  vstupy, koňský povoz  apod. 1500Kč

 

Začínáme ve středu v 16 hodin  Předpokládané ukončení semináře v neděli kolem 19 hodiny.

Po rezervaci termínu obdržíte potvrzení o rezervaci místa na semináři a informace k platbě .. 

K potvrzení rezervace je nutné uhrazení ceny semináře 6000,- Kč na bankovní účet. 

Pokud budete částku za seminář potřebovat rozdělit na dvě splátky , neváhejte mě kontaktovat na e-mailu cestyteme@cestyzeme.cz .

Počet míst je omezen .

 

++ Odesláním  přihláškového formuláře souhlasíte se skutečností, že techniky prezentované v produktu neslouží ke stanovení diagnózy, ošetření nebo léčbě jakékoliv nemoci či psychické poruchy ani je nijak nenahrazují, dále beru na vědomí i to , že jakákoliv informace obsažená v produktu není zamýšlena jako doporučení k přerušení či ukončení mé případné léčby, jakožto i vynechání předepsané medikace.++

Na co se můžete těšit – program

Na  Muva tancesdílení v kruhu vědomých žen. 

Na rituál na Vysokých zahradách,  pouť Pálavou, návštěvu mystického kláštera Rosa Coeli -růže nebe, Dianina chrámu, kolonády Reistna,  chrámu Tří grácií, na jízdu koňským povozem na Janohrad,… 

S Larou se dotkneme  kouzla bylin a jejich a  účinků. Užijeme si vědomý dotek s olejíčky, které připravila podle Andské tradice.

Vrátíme harmonii do našeho vztahu s maminkou.

Spojíme se  se svojí dosud  potlačovanou částí sama sebe, temnotu a stínem, ve které je naše hloubka a výživa. 

Uvolníme napětí a nepřijetí, které jsme si během cesty životem vytvořily.

Propustíme programy našich předků, které už nám neslouží, a přijmeme ty, které nás naopak posilují. 

A mnoho dalšího…..

Pálava

Pálava má JINOVOU – tedy ženskou a zemskou energii, která je velice vhodná k relaxaci a posilování organismu novou životní přírodní silou. Tuto úžasnou sílu využívaly již staroslovanské kněžky, které vrcholky vápencového pohoří Pálava používaly jako místa k léčení nemocných, ale také jako energetické středobody, z nichž byla vysílána ochranná energie na území celé tehdejší Velké Moravy.

Soňa Mitra – průvodkyně

Během svého života jsem prošla řadou zkušeností, jak osobních, tak vedených různými mistry. Avšak za nejhlubší a nejupřímnější cestu k lidské duši a tělu vidím vlastní osobní cestu, která se stále vyvíjí. Procházím učením moudrosti starých druidů, poznávám a znovu se rozpomínám, jak vnímat  přírodu jako  živou  součást  našeho  bytí.  Miluji   hudbu a tanec, který jsme vložila do tance MuVa, jehož jsem zakladatelkou.  Síla a uzdravující energie milostného spojení,  jemnost i síla  ženství v její opravdovosti, jsou dalšími tématy, které jsem vložila do projektu  CESTY ŽENY.

Lara a olejíčky

Jmenuji se Lara a provázím ženy na křižovatkách života. Z pokladů rostlin a přírody pro vás tvořím rostlinné pomocníky a průvodce v podobě olejíčků, esencí, mastí…
Na cestě Pálavou s Mitrou se budeme společně věnovat Olejíčkování: úvodu do světa rostlin a spojení s přírodou. Ponoříme se do krás tohoto spojení a necháme se opečovat rostlinnými průvodci. Čeká nás také objevování půvabu a důležitosti vědomého dotýkání, péče o sebe a rozvíjení daru ženské krásy.

Nahlédněte do zkušeností žen, které setkání absolvovaly..

Milá Mitro, 

ještě jednou mooooooooooooooc děkuju za všechno, cítím hluboké a důležité změny ve mě, 

které ve vší pokoře vnímám jako přínosné i pro druhé (jak přesně se krystalizuje zatím 🙂 , ale mám v proces naprostou důvěru, stejně jako ve vedení, pomoc a sílu ve mě……

Jedna pro mě nové a úžasné zjištění na závěr, které přineslo sobotní tančení, je obrovská jemnost a něha, která ve mě dosud byla skryta a kterou cítím jako velkou „moc“ přetvářet a měnit a kterou jsem dřív nevědomě potlačovala. Díky ní se poprvé opravdu cítím v ženské energii, všechny bolesti i „prohřešky“ z mnoha minulých životů jakoby se smazaly a můžu se znovu svobodně a volně nadechnout…přede mnou je nový život nepoznamenaný minulostí….

Díky tobě i všem bytostem, které pomáhají.

Hanako

Milá Soňa,

skláňam sa pred Tebou s obdivom a vďačnosťou za to, čo robíš pre nás, našich blízkych aj vzdialených ….

Som šťastná, že som mohla byť súčasťou Tvojho prvého seminára Uzdravenie, bol to pre mňa krásny a uzdravujúci zážitok. Som vďačná aj sebe, že som počúvla svoj vnútorný hlas, na seminár sa prihlásila a aj prišla 🙂

Po pobyte na prekrásnej Pálave, v spoločnosti krásnych a odvážnych žien, som pochopila, že prvý krok k uzdraveniu je dovoliť si žiť krásny a láskyplný život. Potom stačí prijať svoj strach a smútok a začať dôverovať sebe aj vesmíru, že je o nás všetkých postarané a máme všetko, čo potrebujeme … všímať si a byť súčasťou všetkej tej krásy, ktorou sme obklopení …. a nebáť sa otvoriť srdce láske a radosti.

A teraz par slov len pre Teba Soni, slov, ktore sa tazko davaju do slov, ale myslim, ze Ty to aj tak vies 😉

Na seminári bol moj najkrajsi zazitok navsteva klastora, ktory zostava v mojom srdci. Bol to zazitok velmi osobny a hlboky. Prezitie, prijatie a odovzdanie smutku, bolesti ale aj zrady bolo pre mna velmi oslobodzujuce.

DAKUJEM TI.

Prajem Tebe aj celej rodinke krasne leto, nech mate vela casu na seba a krasne spolocne zazitky.

Tesim sa dovidenia,

Elena

Drahá Mitro,

až dnes mi pomalu dochází, co všechno jsme společně procházely a uzdravovaly…, bylo to velmi  podporující setkání žen….musela jsem dnes ráno do svého lesa a propojovala jsem energii s tou pálavskou….je mi krásně a nejsem unavená, ještě všechno jede…doma to bylo těžké, tak odlehčuji a učím se propouštět….děkuji všem bytostem Pálavy, ženám a Tobě především.

Přijedu zase.

S vděčností
Milena

 Ahoj Soni,

chtěla bych ti poděkovat za všechno,co nás ženy učíš a za možnost projít si Pálavu
Ještě bych ti chtěla sdílet něco,co následně navázalo na to,co jsem procítila na Rosa Coeli.
Měla jsem pocit,že v nás neexistují jen zamčený dveře,ale že mohou být i zazděný.  Jen mi dochází,jak ztrácíme svoji sílu , když nepřijímáme sebe se vším co v sobě máme a nebo je potlačujeme. V jednotě je síla.
Už týden se čistím,mám silnou rýmu,zánět průdušek. Mám klid a možnost pochopit a poskládat kousek puzzle,které se na Pálavě začalo skládat. Je to úžasné. Kdysi jsem malovala jeden obrázek,který mi ukázal drak, když jsem relaxovala ve vaně, a je na něm symbol. Tenkrát jsem nevěděla,co znamená, dnes už vím.
Doufám, že na Pálavu a na některý tvůj seminář zase přijedu.
Dana

Ahoj Mitro,
děkuji velice za nádherný seminář, po kterém jsem zaznamenala velký posun. Hlavně mi najednou funguje bytí tady a teď a plynutí. Cítím hlubší propojení s přírodou, rostlinami a zvířaty. Také oblast vztahů je najednou hezčí. Trilogii seminářů jsem sice uzavřela, ale myslím, že si některý díl zopakuji. Pálava je pod Tvým vedením nádherná.
Děkuji a zdravím Tě.

Helena