Já jsem vším

Já jsem vším

Prožitkový seminář na silových místech Pálavy pro muže a případně chlapce

Vše, co je zde, je mnou a JÁ jsem tím.

Jsem vším, vším, co kdy bylo stvořeno, mohu být a jsem kýmkoliv, ať už to pro kohokoliv znamená sílu či slabost, smutek či radost.

Odvaha má mnoho tváří, někdy je odvážné promluvit, jindy mlčet. Někdy je odvážné vytasit zbraň nebo ukázat zaťatou pěst, jindy je nejodvážnější složit zbraně.

Pro jednoho je slabostí otevřít a ukázat srdce nebo projevit soucit, pro jiného je to tím největším hrdinským činem.

TERMÍNY SETKÁNÍ

Momentálně není žádný termín na tento seminář.

Více o setkání

Místo konání: Mikulov, Pálava a okolí

Setkáním provede Soňa Mitra Pavlincová

Cena  kurzovného: 5200 Kč 

Ubytování a strava: 2500 Kč (obědy- večeře) – strava lehká vegetariánská. 

Cena celkem: 7700 Kč

Po rezervaci termínu obdržíte potvrzení o rezervaci místa na setkání a informace k platbě.

Pro potvrzení místa je nutné uhrazení zálohy 2600,- Kč na bankovní účet. Doplatek  se hradí na místě. Počet míst je omezen na 15 osob.

Začínáme ve čtvrtek kolem 17. hodiny (cca v 18 hodin večeře) předpokládané ukončení v neděli kolem 15. hodiny (oběd v ceně). 

Máte-li jakékoli dotazy, pošlete je na tento email: cestyzeme@gmail.com  do předmětu uveďte Já jsem vším.

Zaměření semináře

Muži jsou vychováváni ženami, mužských autorit je málo…většinou jsou hlavními hrdiny filmu a bájí. Co tedy dneska znamená být skutečným mužem?
… HLAVNĚ BÝT SÁM SEBOU… MÍT SEBEVĚDOMÍ O TOM KÝM VŮBEC JSEM… JAKÝ JE MŮJ SMĚR!

Moudří vládci s vizí, odvahou a velkorysým a upřímným srdcem jsou vzácnější než zlato. Bojovníci naší doby válčí-neválčí ve vzdálených válkách, kterým nikdo nerozumí, případně zápasí o čest a slávu národa na ledové ploše. Další vybíjejí svoji agresivitu na silnicích nebo na finančních trzích.

Abychom pochopili svou mužskou identitu v postmoderní době, musíme se vrátit ke kořenům. Znovu objevit sebe a také mužské archetypy: chlapce, hrdinu, krále, bojovníka a milence i moudrého starce.

Být spokojený, tak jak jsme, ve své přirozenosti, která se dere na povrch a bere nám VNITŘNÍ KLID,  je někdy to, co  hledáme celý život.  Pokud dokážeme přijmout vše, čím jsme, všechny svoje STRACHY a pozveme je  k sobě, aby se každý z nich mohl projevit a být přijatý, pak přichází klid . Všechny naše STÍNY jsou stále s námi a čekají až se jich přestaneme bát. Někdy nejsou ani tak děsivé jako naše představy o nich. Mohou se projevit jakkoliv, jako cokoliv, co v sobě popírám ať už je důvod jakýkoliv. Jejich přijetím  nejen odlehčíme svému VNITŘNÍMU DÍTĚTI, ale také dovolíme projevit se všem ŽIVLŮM, se kterými jsme spojeni, protože i když jsme se vzdálili, jsme součástí přírody, Země, ze které se zrodili  a kam se naše těla navrací.

Nechme proto rozhořet vášně v našich srdcích, nadechněme se zhluboka, protože v nádechu  a výdechu se ukrývá celý život. Pozveme vodu, aby vyplavila, vše co tíží naše srdce, abychom mohli mít už navždy OTEVŘENÉ SRDCE a tělem mohla proudit ŽIVOTNÍ ENERGIE. Pak ve stavu přirozenosti, kdy jsme tím kým jsme ve své obnaženosti a připraveni přijmout hlavně sebe, pak přijmeme všechno a všechny. Naše VZTAHY tím získají jiný rozměr a ŽIVOTNÍ – SEXUÁLNÍ ENERGIE   může pak volně proudit a vyživovat naše  těla i duše.

Fáze mužského života

CHLAPEC - hra, lehkost, nadhled

BOJOVNÍK – síla bojovat, odvaha se vzdát, ochránce – sebe, vlastní identity, ostatních

MILENEC – city, intimita, láska k sobě, k ženě, k rodině, k životu

KRÁL – autorita, vyrovnanost, řád, vnitřní klid

ČARODĚJ – moudrost, přijetí svých stínů, pravda a integrita

STAŘEC – moudrost, přijetí smrti i koloběhu života

Program semináře

 • úvodní propojení se svým „jádrem“
 • objevení a propuštění svých zavřených aspektů
 • východ slunce v lomu
 • pohled do svého nitra, jak se doopravdy „mám“
 • práce na silových místech Pálavy
 • noc uprostřed přírody
 • tanec srdce – propuštění a uvolnění pout, které dáváme sami sobě
 • moje temné já – kdo je, jak vypadá, a jeho přijmutí
 • přijmutí všeho čím jsme a bojím se toho nebo to neumím projevit
 • vnitřní dítě – jak mu je, a jeho osvobození nejen od starých programů
 • šamanský skok
 • partnerství – sexuální – životní energie
 • Sluneční rituál na Sluneční pyramidě

Co sebou: karimatku, spacák (nejlépe v pohodlném batohu), oblečení do přírody, pohodlné oblečení na meditace a pohyb uvnitř, buben nebo jiný nástroj, termosku na čaj)

Celý život se o něco snažíme, rosteme a chceme být tím nejlepším a pak přijde chvíle, kdy se ozve duše a zeptá se: Opravdu je to to, co jsi hledal? Jaký teď jsi, jsi šťastný a cítíš klid? Máš pocit svobody a radosti? Cítíš zářivost života, svojí sílu a nespoutanost, svoji esenci? Nebo ses stal někým jiným?

Pak je čas se „vrátit“. A kam? K sobě ke své přirozenosti a být sám sebou.

To je to, co nás dělá jedinečnými.

Chcete-li se vydat na cestu… budeme rádi Vašimi průvodci… 

Mitra a Vonti

* Seminář je vhodný pro každého muže a není nutno žádných předchozích kurzů ani seminářů. Vše nesete v sobě, je třeba jen otevřít dveře a vejít na cestu k sobě. A možná po cestě vyházet vše, co tam už dávno nepatří.