Posvátná sexualita

Prožitkový seminář na silových místech Pálavy.

Vraťme sexualitě posvátnost, ale ne ve smyslu něčeho nedotknutelného, ale toho, co nás naplňuje, oživuje, toho, co je posvátné jako život sám, neboť prostřednictvím této sexuální – životní energie jsme se zrodili.

Více informací ZDE..

Termín:

11.-15. 5. 2022

žena ve své síle- vlčice

Prožitkový seminář na silových místech Pálavy.

Když se žena vzdálí svému divokému já, její osobnost slábne. Žena ve své přirozenosti není jemnou ani manipulovatelnou bytostí, není jí předurčeno být napodobeninou ideálu  ženy, který dnes ve své opravdovosti ani neexistuje. Přirozeností pro ni je  tvořit, dosáhnout toho, po čem touží a být nespoutaná  a přitom jemná a milující. 

Více informací ZDE..

Termín:

26.- 29. 5.2022

16.-19. 6. 2022

Festival radosti a života pod Pálavou 

Setkání příznivců, přátel osobního rozvoje, hudby, tance, přírody, spontánního tvoření, zdravého žití a radování, které se uskuteční pod pálavskými vrchy u krásné vodní laguny v bezprostřední blízkosti Pálavy,  v prostorách Kempu Merkur v Pasohlávkách a to ve dnech 3.–5. 6. 2022. Festival proběhne v duchu hudby, tance, divadelních představení, workshopů, řemesel, lidového tvoření, léčivých produktů, dílniček, chutných domácích výrobků a mnoha dalších lákadel života.

Více informací ZDE..

Termín:

3. - 5. 6. 2022

Letní pohlazení

Prožitkový víkend plný volnosti a bytí na  Pálavě.

Léto, čas plný slunce, teplých dnů, voňavých luk a krásných radovánek. To vše nám přináší radost a uvolnění, které naše těla tolik potřebují. Máte chuť zažít víkend v pálavské krajině, procházet se přírodou, chvíli si v ní třeba jen tak lenošit nebo si zatančit, bubnovat, zpívat, něco zažít? Vezměte sestru, maminku, dceru, kamarádku a přidejte se k víkendovému setkání žen na Pálavě.

Více informací ZDE..

Termín:

15.-17. 7. 2022

Uzdravení

Setkání žen na Pálavě

Určeno všem ženám, které absolvovaly  POSVÁTNOU SEXUALITU

Vydejme se do hloubky své duše, abychom objevily její velikost a celistvost, která se skrývá v nás samotných, abychom zjistily, kým jsme… 

I v tom spočívá UZDRAVENÍ našich těl i duší ….

Více informací ZDE..

Termín:

20.7.-24.7. 2022

Červený stan

Místo kde jste vítány s otevřeným srdcem..

Můžete se těšit na prožitkový víkend s inspirativními ženami, příjemnou atmosféru, uvolnění, odpočinek a relaxaci.

Více informací ZDE..

Termín:

22. - 25.9. 2022

Kalendář a rezervace