Posvátná sexualita

POSVÁTNÁ SEXUALITA

Prožitkový seminář na silových místech Pálavy

Vraťme sexualitě posvátnost, ale ne ve smyslu něčeho nedotknutelného, ale toho, co nás naplňuje, oživuje, toho, co je posvátné jako život sám, neboť prostřednictvím této sexuální – životní energie jsme se zrodili.

Najděme, co nás svazuje a neumožňuje naší životní – sexuální energii volně a svobodně proudit a vyživovat naše těla i duše a vše, co nás dělá úplnými.

V semináři nejde o tantrické (moderní tanntra) ani podobné techniky nebo nahotu,  ale o to najít v sobě tuto ukrytou vnitřní sílu, která je naší součástí a používat ji ve svém životě. Ta  se skrývá v naší jedinečnosti. Jenže je často ukrytá za nánosy strachů a přesvědčení, které ani nejsou možná naše,  jen jsme je na cestě svým  životem přijaly za své. A právě ty  najdeme a přeměníme v něco, co nám bude prošpěšné a bude nás v životě podporovat. 

 

TERMÍNY SEMINÁŘE

 16. – 20. 10. 2024

Více o semináři

Místo konání – MIKULOV – PÁLAVA  Hostel Zahrada 

Seminářem provází  Soňa Mitra Pavlincová

Cena semináře: 10.000 Kč  

Celková cena za seminář neobsahuje cenu za stravu a ubytování.

 

Ubytování+strava lehká, vegetariánská (platí se na místě v hotovosti dodavateli): 5000Kč

POZOR!! Pro absolventky tohoto semináře, které se rozhodly jej projít znovu –
automatická sleva 500 Kč !

Začínáme ve středu v 16 hodin  Předpokládané ukončení semináře v neděli kolem 15. hodiny.

 

Po rezervaci termínu obdržíte potvrzení o rezervaci místa na semináři a informace k platbě .. 

K potvrzení rezervace je nutné uhrazení ceny semináře 10.000,- Kč na bankovní účet.

Pokud budete částku za seminář potřebovat rozdělit na dvě splátky, neváhejte mě kontaktovat na e-mailu cestyteme@cestyzeme.cz .

Počet míst je omezen na 12-14 žen.

++  Odesláním přihlášky souhlasíte, že žádná z technik, se kterou vás na semináři seznámím, neslouží ke stanovení diagnózy, ošetření nebo léčbě jakékoliv nemoci či psychické poruchy ani je nijak nenahrazují, a také berete na vědomí i to, že jakákoliv informace prezentovaná na semináři není zamýšlena jako doporučení k přerušení či ukončení vaší případné léčby,  ani vynechání předepsaných léků.++

Program semináře

Program semináře je velmi intenzivní a hluboký. Je věnován všem ženám, které touží nalézt spojení samy se sebou, plně přijmout své ženství s jeho jemností i silou, porozumět vlastním darům, uvolnit staré vzorce a bolesti ze svého života, objevit životní sílu – sexuální energii, spojit se s ní a využívat její posilující účinky. Pro  ženy, které chtějí obejvit jak pracovat se silovými místy v přírodě a přijímat a využívat energii těchto míst a jejich duchovních průvodců.

Probudíme a přijmeme vlastní  sílu, která dřímá v naší pánvi jako zdroj energie. Naučíme se využívat ji v každodenním životě pro vyjádření naší jedinečnosti, ať už v komunikaci nebo jiné formě našho projevu. Uvolníme přirozené instinkty a smysly, které neseme v sobě, jen se bojíme je projevit. Podíváme se na naše strachy  a zjistíme, kde a v jaké oblasti nás omezují. Uvolníme napětí, které nás svazuje a brání nám prožívat plnost života a posunout se vpřed.

Prozkoumáme, kde jsme ztratily svoji přirozenost, sílu, i ženskou jemnost. Lásky plnou cestou budeme pokračovat v osvobození bloků nejen  z potlačené sexuality, které je fenoménem moderní doby. Objevíme krásu milostného spojení v tanci Extáze.

Můžete se těšit na tanec Srdce (MuVa tanec), s nímž otevřeme naplno svá srdce a propustíme bolesti, které ho zatěžují a vedou nás stále tou stejnou cestou.

Pomocí intuitivní kresby objevíte současnou i novu realitu vašeho milostného života. Propojíme a uzdravíme mužskou a ženskou polaritu v nás. A je toho mnohem víc, ale něco může zůstat i překvapením…

Změnte svůj život

video o tom, co můžete získat a co odložit během semináře i po něm…

Nahlédněte do zkušeností žen, které seminář absolvovaly.

  Ahoj Mitra, 

 Som veľmi vďačná za tie dni, ktoré sme strávili na seminári, za vedenie, trpezlivosť, prístup, všetky tie informácie, cvičenia a vlastne všetko. Bolo mi veľmi dobre s vami všetkými. 
Na seminár som sa veľmi tešila, už som sa nevedela dočkať ale nemala som predstavu aké to bude. Mala som len prianie, aby som sa naučila a dozvedela sa to, čo sa mám naučiť a dozvedieť. Moje nadšenie prevýšilo ostych a stretla som iné ženy, ktoré som predtým nikdy nevidela. Bolo úžasné zisťovať aké sme všetky iné, ale láskavé jedna k druhej, podporujúce a nádherné. Každá túžime nájsť to pravé ja, cestu k nemu, k láske, životu a štastiu v nás. Ty si nám ukázala cestu a viedla nás po nej. Aj keď boli náročné a dojímavé chvíle spoznávania a dotýkania sa samej seba, cítila som sa bezpečne, s podporou a prijatím. Naučila som sa ako si byť vedomá sama sebou, že som úžasná taká aká som a nepotrebujem spraviť ešte milión vecí aby som bola dostačujúca. Hlavne sama pre seba. Naučila som sa, že nie som emóciou, ktorú práve prežívam ale ona je súčasťou mňa a mnohé iné tiež. Ja som košík . Naučila som sa, že je potrebné byť k sebe jemná a rešpektovať múdrosť svojho tela a čomu, komu vďačím za život, energiu a tak k nej aj pristupovat s láskou. Sama k sebe. A mnoho ďalšieho. Som veľmi vďačná a šťastná, že som ťa stretla, že som sa zúčastnila seminára, za úžasné ženy, ktoré som spoznala a zato, ako si nás viedla, podporovala, učila, zdieľala seba, za slzy aj smiech, tanec  
Patrí ti aj nám čo sme boli jedno veľké 
ĎAKUJEM ❤️Lucka

Milá Soňo (Mitro).

Tvůj seminář Posvátná sexualita je těžké dávat do slov. Stěží dokážou obsáhnout a vyjádřit to, co cítím… hlubokou vděčnost, radost, pokoru a lásku. Nejen k Tobě a ostatním ženám ze semináře, ale k celému procesu transformace, k životu a k sobě. Ne vše pro mě bylo (část stále není) samozřejmostí. Ne vše jsem byla schopná během semináře v plné síle prožít, ale vůbec necítím smutek či zklamání. I tak bylo silných prožitků a zážitků požehnaně a vše mě posunulo o kousek blíž zpátky k sobě. 
Seminář vedeš velmi profesionálně a vědomě. Víš dopředu přesně každý krok, cvičení, píseň. To ohromující skálopevné pole bezpečí, opory a důvěry, které přirozeně tvoříš, je téměř hmatatelné.
Pro mě představuješ syrový diamant broušený životem. S ostřím skalpelu, přesností mistra a zacílením naváděcí střely se otvírají ty nejhlubší tajemství v nás s absolutní lehkostí. Nelze zůstat nedotčen.
S láskou
Mirka

Milá Mitro,
moc Ti děkuju za vše. Tolik jsem toho za ty společné dny propustila a zároveň v sobě probudila a oživila.  Po cestě domů mne ještě cesta zavedla k mékamarádce a ta ze mne byla úplně paf, jak jsem zářila energií.  Ještě večer mi psala, jak jsem jí zvedla náladu a nádherně ji nabila. 
Můj muž ze mňa nemohl spustit oči a furt sa na mňa dívá tak jinak, než obvykle. 
Je opravdu velký rozdíl říkat jemu, dětem nebo komukoli cokoli s aktivní hadí silou nebo bez

Za to vše vděčím Tobě. Na semináři každý den přibývaly puzzlíky do mé mozaiky. Vše tak dává větší smysl. Uvědomuju si, že už nechci spát na vavřínech. Že na sobě chci každý den vědomě pracovat, více žít a otvírat se lehkosti a radosti. 
Nějak cítím, že nyní budu tančit kdykoli jen bude možnost a dovolím si tančit ze svého nitra i jinde než jen doma…

Všimla jsem si, že mám víc energie, víc sa směju, míň křičím. A když už zakřičím, tak sa hned seknu, zapnu hadí sílu a pak to zopakuju s hadí silou = klidem a vnitřní silou – a děti na to hned reagujů. Úplně jinak, než obvykle. To je Boží… 
Taky si všímám, že mám víc trpělivosti a už mňa tolik nevytáčí dětský hluk (křik, hádky, vztek…). Jupí. Na tom pracuju už 6 let. Teď cítím zatím největší posun v tomto směru. Mám z toho velků radost. 
Je toho hodně, co vše sa od semináře změnilo, ale toto je nejvýraznější.
Moc Ti za vše děkuju 

Eliška

​Milá Mitro.

Moc děkuji za všechnu tvoji úžasnou energii, péči a lásku, kterou jsi nás zahrnovala.
Pro mě ten víkend na Pálavě s tebou znamenal velké sebe probuzení a uvědomění. O síle žen jsem již věděla, ale nevěděla jsem že muže být nekonečná. Bylo úžasné vidět tolik rozdílných žen rozkvétat do přirozené krásy.
Pochopila jsem, že být sama sebou je ten můj největší dar. 
Tu úžasnou změnu ve mě okamžitě zavnímalo moje okolí. Bohužel, hrozně moc s ni bojuje můj muž, myslím že se jí boji. Jako valentýnský dárek jsem mu koupila tvoje Putování Pálavou v dubnu, doufám v to, že mě více bude chápat a přestane se bát. Ještě jednou velké díky Tobě a tvým schopnostem dělat lidi šťastnější.

Měj krásné dny plné. S vděčností  Jana

Milá Mitro,

uzrál čas natolik, že jsem schopna ti upřímně a z celého srdce poděkovat. Za tebe, za čas, trpělivost, energii a sílu, kterou dáváš a která mi ukázala cestu, o které jsem netušila, že existuje, natož abych věřila, že se po ní mohu vydat. Seminář Cesta ženy – posvátná sexualita byl pro mne velkou výzvou. Během těch několika intenzivních dnů jsi dokázala pootočit mé vnímání, cítění, prožitky, náhled na mne samou tak, že vše dostalo nový rozměr, energii a význam. Nejsem z těch, které prošly finálním vyladěním, ale z těch, které díky tobě dokázaly zbourat zdi, které kolem své bytosti vědomě či nevědomě vytvořily a doslova v šoku se poprvé rozhlédly a nesměle nadechly. Našla jsem část své bytosti – ženu – která se nesměle krčila někde v koutku a upozorňovala na sebe jen občasnými bolestmi na tělesné či psychické rovině. Proces není rozhodně u konce, avšak díky tobě jsem našla v sobě sílu  vykročit (i když nesměle) do neprobádaných vod vlastního ženství..Na Tvém semináři jsem poprvé byla v ženském kolektivu a s úctou se skláním před všemi, které tam se mnou byly. Dostala jsem dar – zažila jsem sílu žen v jednotě, sílu ženského kruhu. Děkuji.  Měj se krásně.

Markéta

Milá Mitro, úžasná Ženo,

děkuji Ti z celého srdce za naprosto nezapomenutelný seminář Cesta Ženy – Posvátná sexualita, jehož intenzita a hloubka mě překvapila a nadchla. 
Netušila jsem, jak může být tanec hluboký a léčivý. Sáhla jsem si do hlubin své duše a byly i těžké okamžiky… a také radostné, nádherně povznášející…  V bezpečí kruhu všech úžasných žen jsem se smála i plakala… V mnoha směrech jsem vystoupila ze své komfortní zóny a překonala své hranice… Mnohé jsem pochopila, uvědomila si… a mnohé prožila každou buňkou svého těla a tím to uzdravila, pustila…. a vím, že se ještě hodně změní…. vše dál pracuje a bude se i nadále promítat do mého života….  Bylo mi s vámi všemi moc (jak najít správné slovo?)… celistvě, volně, svobodně, bezpečně, radostně…:-)  
A to vše jsem prožívala s Tvou laskavou, soucitnou a také pevnou podporou, milá Mitro. Hluboce se skláním před Tebou a Tvou moudrostí a lehkostí, s jakou jsi nás těmito několika společnými dny provedla. Je to velká pomoc ženám v dnešní „jangové společnosti“. 
A já Ti za vše moc DĚKUJI. A děkuji všem nádherným ženám za společné sdílení, podporu i smích. A děkuji úžasné přírodě a bytostem Pálavy, že jsme tam mohly být, kochat se její zimní krásou, uzdravovat se, tvořit…. Děkuji Vesmíru a také sama sobě, že jsem poslechla „volání“ a na tento seminář jela… Jen to moooooc rychle uteklo:-) ?
 S láskou 
Lenka

Mitro,
seminář pod Tvým vedením byl nejlepším (nejhlubším), co jsem zažila.  Na závěrečný rituál nikdy nezapomenu. Obrovský dík a úcta. Toto chci naučit své dcery…. Stále mám na mysli slova: „Podívej se do očí žen kolem sebe a do očí svých dcer. V nich jsme…“ Je to tak. 
Děkuji.
Helena

Milá Mitro,
 
můžu říct za sebe je, že je to první seminář, ze kterého jsem nepřijela rozhozená a cítím posílení. Snažím se to pozorovat a přijímat s pokorou. Cítím,že se něco děje, ale ještě nevím pořádně co. Určitě bych časem chtěla napsat svoje reflexe,tak uvidíme, zatím se pohybuju mezi ženama, více vnímám i jejich vnitřní pochody a víc je chápu nebo vidím,co se v nich odehrává. A dokážu zůstávat víc v klidu, v pondělí jsem na policii vyřizovala nějaké záležitosti a zůstala jsem klidná a soustředěná (dřív jsem byla nervózní na všech úřadech a tak trochu mimo). Začínám si stavět i hranice a tolik se mě nedotýká to,co mě dřív vyhazovalo z kolejí, hlavně v interakci s dětma.
A praktikuju cvičení.
 
Děkuju a přeju příjemný odpočinek a hodně síly.
Zuzka

Ahoj Mitro, průvodkyně mou cestou zpátky k sobě,

 
toto sdílení jsem chtěla napsat už dříve, brzy po skončení lednové sexuality, ale myslím, že je dobře, že jsem si to nechala trochu uležet. No, vlastně se to neuleželo vůbec, spíš se všechno vzedmulo a probudilo, usmála jsem se do nového pohledu na svoji ženskost a od té chvíle uvědomění se cítím neskutečně naplněná. Skoro každý druhý den slyším od lidí co znám i těch cizích, že sice neví, na čem frčím, ale že to chtějí taky, aspoň trochu. :)) Na životě! Na té neskutečné dávce energie. Na sobě!!
Panebože vždyť i já, človíček za rohem, co chtěl být viděn co nejméně si teď umí stoupnout doprostřed místnosti a nejenom říct, ale hlavně věřit a cítit, žít fakt, že jsem neuvěřitelně silná žena a tuhle sílu co máme, nám nemůže nikdo vzít, jsme to prostě my. Tolik bych k tomu dnešnímu mezinárodnímu dni žen přála každé kolem sebe, každé kdekoliv, aby se cítily jako královny, jako panny, matky, čarodějnice, vědmy… aby cítily sebe, ono není nic víc potřeba.
Po semináři PS jsem si uvědomila, že na věcech co chceme žít vlastně není nic moc složitého. Duchovní rozvoj je práce, nejen kouzelná mantra dělej to nebo ono. Ale žít krásně a tak jak chceme my není těžké, děkuju, že jsi mi to připomněla. 
Na seminář jsem přijela šťastná a nemyslela jsem si, že hned druhý den se ve mně otevře „složka“ táta a že budu svůj nafouklý balónek plný lítosti neustále chránit – ne před tvým, ale před svým upřímným náhledem na něj. 
Spojení s kameny bylo kouzelné, taky teď chodím po lese a poslouchám, co a proč mě volá. Někdy jdu tak moc mimo cesty, že si říkám, sakra vážně musíš jít tudy? 🙂 A pak najdu něco skvělého, místo, strom, kámen… kde trávím čas a jen poslouchám, kde prostě jen jsem (s tím „na čem to frčím“ úsměvem, který jen těžko potlačuji).
Meditace s kněžkami mi ukázala zase nový úhel pohledu na věci, které jsem si řešila. Jedna z těch, na které se nezapomíná. Velká životní kapitola strach – nechci být jako Kevin ze Sám doma a běhat po venku „Já už se vůbec ničeho nebojím!“ 🙂 Ale ano, pořád cítím kde se usazuje a při čem, ale stačí věta – Co nejhoršího se může stát? A jdu dál. Nechci být v zajetí strachu ani lítosti. A moje neustálá potřeba pomáhat? Co zvládnu já, zvládne kdokoliv další, všechno. Nejsem tu od toho zachránit svět… že ne? :))
Extáze, ženská sexuální energie… přenést to na muže, to je na sebe člověk sakra pyšný, když někomu ukážete, kam až se může nechat zavést (nebo spíš vystřelit :D)… To mě baví.
A tak si díky navedení zpátky, nebo dopředu? na ženskou cestu žiju, krásně, šťastně a neustále nabitě! Nebojím se jít do nových věcí, ani večer do lesa. Nelituju věcí na které nemám žádný vliv. Žiju svou ženskostí a neuzavírám ji, aby nebyla vidět a hlavně aby nebyla nápadná. Chodím dál po horách, házím si s manželem mandarinky a světe div, se! Já zpívám! Takže moje drahá Mitro, to slovo je tak krátké, jednoduché, ale je v něm upřímná a srdečná hloubka – děkuju! Za všechno!
Libuška

Milá Mitro,

už nějakou dobu se Ti chystám napsat, abych Ti poděkovala za Tvé vedení posledního semináře Posvátné sexuality, který byl naprosto úžasný. Dlouho jsem přemýšlela, jestli se mi líbila více Vlčice, na které jsem byla v květnu, a z níž jsem byla unešená, nebo právě Posvátná sexualita. Každý se zaměřuje na něco jiného, takže jakékoli srovnávání je asi zbytečné. Oba mi hodně daly a zdá se mi, že toto pořadí mi sedlo, protože jsem si nejdříve potřebovala lépe uvědomit svou sílu a „vypnout“ hlavu. Takže na Posvátnou sexualitu jsem byla připravenější nebo otevřenější a mohla jsem si z ní odnést to, co jsem potřebovala (aspoň doufám).

Oba semináře ve mně zanechaly hluboký zážitek, úctu a pocit sounáležitosti se všemi nádhernými a silnými ženami, které se dokázaly Tvou zásluhou otevřít, sdílet a být oporou jedna druhé. Celou dobu jsi nás výborně vedla a pohotově reagovala na potřeby jednotlivých žen, jsi prostě výjimečná průvodkyně – životem i nádhernou Pálavou.

Ještě bych chtěla poděkovat Tvému manželovi za jeho kulinářské umění. Hotový zážitek pro chuťové buňky.

A na Tvůj tanec v Praze na téma Roztančete svoje srdce jsem přijít musela, protože, jak jsi sama řekla „neměla jsem toho ještě dost“.

Ještě jednou vřelé díky a určitě se uvidíme příští rok na Uzdravení.

Diana

Ahoj Mitro,

Teprve teď jsem se dostala k tomu, abych ti ZE SRDCE poděkovala za úžasný seminář posvátné sexuality v Mikulově!! Byl úplně perfektní, ať už z hlediska obsahu, tak počasí, přírody, skvělého ženského osazenstva a v neposlední řadě i Tvého úžasně přirozeného (divokého) vedení.

Je až smutné, že jsem se v té energii udržela pouze týden, protože jsem návratem do práce zažila návrat ke stresu a stažení těla tak, že jsem téměř onemocněla. Naštěstí jsem se tím nenechala zviklat, uvědomila si, že takto tedy ne, a začala jsem vědomě tancovat (doma v pokoji) dle hudby, kterou jsi poslala (díky moc!!). Také se snažím cvičit hada:-) (hlavně v metru:-), posiluju vnitřní a vnější svalstvo (super, že jsi to takhle shrnula, protože si to vždy přečtu, vzpomenu si, a pak to jde samo!!) . Opravdu to pomáhá a myslím, že se mi celkem daří se udržovat v dobré náladě a jasné mysli.

Už se těším na další seminář, kde se díky tobě, tanci, Pálavě a ostatním účastnicím (perfektním to ingrediencím Tvých seminářů)  nechám prostoupit úžasnou silou a zárove0 jemností ženské energie.

Martina

Ahoj Mitro,
….Už věřím, že to půjde, že to dokážu změnit.

Děkuji za vše… jsem šťastná, že jsem Tě potkala 

Přeju Ti, ať tě tahle práce dál naplňuje a můžeš tu být pro nás ženy, moc nám pomáháš.

Mirka

Milá  Mitro,

musím Ti napsat , že jediný co jde vyjádřit slovy je: DÍKY, DÍKY, DÍKY  za Tvůj přenádherný seminář sexuality.To co předáváš, se musí zažít, jinak se to nepochopí. Skláním se před Tvojí lidskostí ( nevím jak jinak to vyjádřit),trpělivostí a láskou s kterou vše předáváš. Děláš hodně pro tento svět, pro tuto Zemi. Díky Ti.

Hodně, hodně štěstí přeji.

Helena

Milá Mitro, 
ještě jednou děkuji za těch pár dní, ve kterých se můj svět zvětšil. 
Už jen včerejší půlden po semináři přinesl takových nových radostí, že se těším na další objevování a budu ráda, pokud budeš ty opět mým průvodcem.  
Zastavuji dle rady mého drahého v půlce cesty, abych zkontrolovala pneumatiky. Chci se zeptat pána za pultem benzinky, co s tím. A než to dopovím, vyskočil, dofoukl mi všechny čtyři, pustil mě zadarmo na záchod a než jsem přišla, měla jsem kávu na stole. Zapomněl, kolik mi má vrátit drobných, rozbil omylem talířek. Šarmantne: Prý, že mám hezké povolání a tak… v tom zavolal opět můj drahý, jak dopadly pneumatiky a jestli půjdeme na večeři. Asi jako že se nemám bavit s nějakým pumpařem. 😀
Po večeři jsme šli všichni tři bruslit. Nápad syna :-D. Takové společné radosti jsme už dlouho nezažili. 
No a pak večer v posteli 😀 Už vím, co je to extáze. A muž…věřím taky. Posílám poděkovaní od srdce. Mám radost.
Gábina

Veškeré  výše uvedené  recenze  jsou od účastníků mých  akcí, seminářů, tanců, osobních  konzultacích aj.,  se kterými jsem se osobně setkala, případně osob, které si zakoupily knihu nebo online program. Recenze mi nejčastěji chodí na můj e-mail po absolvování akcí nebo přečtení knihy.