Oslava jarní rovnodennosti pro ženy i muže

..probuzení jarní energie

 

Čas kdy se potkává světlo a tma a jsou v rovnováze…
…zažijte tento čas s námi v náruči překrásného silového místa Pálavy…

Program:
Zahájení v 15 hodin, společné setkání, zvukový obřad rovnováhy v nás na matce Zemi, společné zpívání a bubnování, rituál propuštění starého a zažehnutí nového, meditace v čase rovnodennosti, Pálava a mnoho dalšího…

Kde: Pálava  – pod Stolovou horou
S sebou: svíčku (ve skleničce nebo lucerničce), něco na sednutí a na stůl hojnosti, hudební nástroj…
Rezervace: www.cestyzeme.cz

Příspěvek: 444,- Kč (pro ženy Červeného stanu zdarma)

Rovnodenností vás provedou: Mitra , Jana Rosa, Lucie Tomková, Pavla Saraswati Dasi, Lucie la Lu, Zuzka Víznarová, Hanka Žouželková

Termín:

MIKULOV – 20.3.2022 – 15,00 – 17,00 hod. 

Místo setkání- 48°50’12.6″N 16°38’16.2″E – Mapy Google 

Sejdeme se před 17 hodinou  na místě oslavy a to přímo na Pálavě pod Stolovou horou. Pokud pojedete od Mikulova jděte směr Klentnice  (je to rovná cesta nikam se nedá zahnout. Po levé straně jsou  vinice. V místě kde vinice končí je  značka pro cyklisty- viz foto 1 a možnost odbočení na polní cestu. 

Po polní cestě, u které je informační cedule- foto 2 se vydejte po červené. Nemůžete ji minout je dobře viditelná a značky jsou  po sobě. Jdete směrem pod Stolovou horu dokud neuvidíte na pravé straně žlutou kovovou tyč na které je zase červená značka a tam odbočíte vlevo a půjdete jakoby směrem k „lesíku“ do kterého vejdete, po pár metrech vejdete přímo do doliny (bývalé osadiště), kde  již budeme čekat. Pokud by jste odbočku  minuly, dojdete na místo kde uvidíte velký menhir(Merlin- fotoč.3) – a kousek pod nímje dolina- osadiště, kde nás uvidíte. 

V případě, že budete bloudit volejte 722720615. Telefon bude zapnutý jen do začátku akce- do 15 hodin.

Varianta 2. případně můžete jet až do Klentnice, tam nechat auto na parkovišti a vrátit se kousek zpět nebo vyjít na Stolovou Horu a sejít dolů k vysokému menhiru(Merlin(- viz foto, pod kterým je osadiště.