Moje nová kniha bude pro vás…

Den svatého Martina – 11.11.2020 pro mne bude spojený s tím, že jsem začala psát knihu. POSTVÁTNÁ SEXUALITA ❤️ jako zdroj naší tvořivé životní síly.

🌺 Asi před 10 lety a možná je to i déle a možná to bylo i na podzim, opravdu si to přesně nepamatuju, ke mně přišel impulz. Je to už dlouho, co si ale pamatuju, jak stojím s autem na křižovatce a silně se ozvalo “NAPIŠ KNIHU”. Bylo to tak intenzivní, že když si na to vzpomenu, je to pro mě stejné jako tenkrát. Věděla jsem, o čem má být, ale i když to bylo tak silné, psát jsem nezačala. Asi jsem si tenkrát říkala, že by to nikoho nezaujalo, a hlavně, že všichni všechno vědí, tak proč něco psát. Několikrát se to ještě ozvalo, ale nikdy jsem nezačala.

🌺 Teď už vím, proč jsem tak silný impuls neposlechla (normálně bývám poslušnější, co se intuice týká) a knihu nenapsala už tehdy. Byla by asi zajímavá a tolik let zpět na trhu nic podobného nebylo, ale nebyla by úplná. Psala bych jen o hezkém, protože v tomto směru jsem žádné bloky neměla a neměla ani tušení, kolik toho s sebou lidé nosí. Ale během těch let, co pracuju s lidmi a vedu seminář Posvátná sexualita, jsem s nimi prošla tolik témat a bloků, poznala jsem tolik neuvěřitelných příběhů žen a jejich matek, mužů a jejich žen, které bych si předtím ani nedovedla představit.

🌺 Všem bych za to chtěla moc poděkovat. Všechny ty příběhy byly neskutečnou inspirací a uvědoměním pro to, co všechno, kolik bloků a bolesti toto téma nese, kolik toho je s ním spojeného.

Cítím velkou vděčnost za to, že jsme dostala tu důvěru a děkuji všem…

Jdu psát. A dám vám vědět, jak mi to jde..

Mitra ❤️