Moje nová kniha bude pro vás…

Den svatého Martina – 11.11.2020 pro mne bude spojený s tím, že jsem začala psát knihu. POSVÁTNÁ SEXUALITA ❤️ jako zdroj naší tvořivé životní síly.

🌺 Asi před 10 lety a možná je to i déle a možná to bylo i na podzim, opravdu si to přesně nepamatuju, ke mně přišel impulz. Je to už dlouho, co si ale pamatuju, jak stojím s autem na křižovatce a silně se ozvalo “NAPIŠ KNIHU”. Bylo to tak intenzivní, že když si na to vzpomenu, je to pro mě stejné jako tenkrát. Věděla jsem, o čem má být, ale i když to bylo tak silné, psát jsem nezačala. Asi jsem si tenkrát říkala, že by to nikoho nezaujalo, a hlavně, že všichni všechno vědí, tak proč něco psát. Několikrát se to ještě ozvalo, ale nikdy jsem nezačala.

🌺 Teď už vím, proč jsem tak silný impuls neposlechla (normálně bývám poslušnější, co se intuice týká) a knihu nenapsala už tehdy. Byla by asi zajímavá a tolik let zpět na trhu nic podobného nebylo, ale nebyla by úplná. Psala bych jen o hezkém, protože v tomto směru jsem žádné bloky neměla a neměla ani tušení, kolik toho s sebou lidé nosí. Ale během těch let, co pracuju s lidmi a vedu seminář Posvátná sexualita, jsem s nimi prošla tolik témat a bloků, poznala jsem tolik neuvěřitelných příběhů žen a jejich matek, mužů a jejich žen, které bych si předtím ani nedovedla představit.

🌺 Všem bych za to chtěla moc poděkovat. Všechny ty příběhy byly neskutečnou inspirací a uvědoměním pro to, co všechno, kolik bloků a bolesti toto téma nese, kolik toho je s ním spojeného.

Cítím velkou vděčnost za to, že jsme dostala tu důvěru a děkuji všem…

Jdu psát. A dám vám vědět, jak mi to jde..

Mitra ❤️

Kniha je dopsaná! Můžete předobjednávat..

Ano, kniha je hotová a už i editorsky upravená. Huráá, mám obrovskou radost. Nyní se vše připravuje na její vytištění.

Z původní plánované menší knihy bude kniha asi o 250 stranách a už nyní se ozývají  zájemci, kteří se jí nemohou dočkat.

Ještě doladit obálku a pár dalších procesů a věřím, že do festivalu bude hotová.

Tisknout se bude v omezeném množství, takže pokud si chcete být jisti, že pro vás výtisk budu mít, můžete si ji předem objednat a my vám ji rezervujeme. Předpokládaný termín distribuce je začátkem června.

A pokud chcete mít něco extra, tak si knihu rovnou předplaťte a máte zaručenu přednostní expedici a ještě s vlastnoručním věnováním od autorky samotné, tedy ode mne ❤️

Vaše Mitra

Objednací formulář

Zvolte variantu

Potvrzení objednávky

Ukázky z připravované knihy…

Hezký den vám všem,

jak jsme už „naťukla“, píšu knihu. Rozhodla jsem se, že z ní pro vás občas budu sdílet ukázky, abyste měli lepší představu, co všechno v ní najdete, a mohli se spolu se mnou těšit na to, až bude celá. Tohle je z kapitoly Sexualita:

 

Sexualita nám byla dána jako přirozený nástroj nejen k rozmnožování, ale také k obnově a regeneraci našeho těla. Zdá se vám to nemožné? Ti, co zažívají sexualitu v přirozenosti a radosti a mají z ní i ze spojení s partnerem potěšení, by vám jistě mohli dlouze popisovat, jak se jejich tělo skvěle cítí po takovém prožitku a jak dlouho tímto prožitkem bývají naplněni. Pokud se naše tělo uvolní, dochází k regeneraci těla, navíc je zaplaveno proudem této životodárné energie, a dochází tak k regeneraci všech buněk…

 

Mitra ❤️

Krásný den,

během Slunovratového setkání se ženami i muži jsme otevřeli téma zranění žen i mužů a jejich uzdravení. Toto si neseme v sobě dlouhá léta a někteří ho zažívají dodnes. Spousta žen v sobě nese i to, že to vše musí stále zvládnout sama a nemají důvěru ani chuť uvolnit cestu mužům a dát jim a tedy sobě prostor. Přidávám zde opět kousek z knihy, kde se tomuto tématu věnuji:

„Aby mohlo dojít k uchopení mužské síly a nastoupení patriarchátu, byla potlačena jak ženská síla, tak její spiritualita.

Ženy musely celkově ustoupit do pozadí, aby mohlo dojít ke změně uspořádání z matriarchátu na patriarchát. Matriarchát neznamenal to, že vládly ženy, ale že byla žena uznávána jako Bohyně, která nese život a dává ve svém těle prostor novému životu. Stejně tak byla v této době uctívána rodina. Proto neprobíhalo tolik válek a násilí na rodinách, ženách a dětech. Jak ženy, tak muži uctívali rodinu a děti. A nikdo nevraždil rodinu druhého.

Aby mohlo dojít ke změně, byla u mužů potlačena jejich emocionalita. Muži souhlasili s vidinou větší síly v dobré víře, aniž by tušili, co se jim uzavírá. U žen k tomuto dojít nemohlo. Protože  ženám nemohlo být uzavřeno emocionální centrum (oblast prvního a druhého energetického centra – čakry) protože by nemohlo dojít k porození dítěte.

Tento kanál musel zůstat volný. Proto jsou ženy více citlivé, ale často trpí strachem z projevu. Jejich centrum projevu, oblast krku, bývá velmi často zablokována. Mohou tedy vše cítit, ale stalo se pro ně těžké o tom lehce a svobodně mluvit.”

ZDE NA BLOGU najdete pokračování .. delší ukázku z knihy k tomuto tématu.

Mitra ❤️

Co je sexuální energie..

Tvořivá životní síla, kterou nelze nikdy a nikým zastavit a projevuje se všude v přírodě. Je to účast na existenci člověka, bez které by nebylo možné pokračování. Díky ní se stále množíme a rodíme. Je neodmyslitelnou součástí koloběhu života.

Je to komunikace na nejvyšší úrovni, komunikace mezi dvěma polaritami, mezi mužem a ženou: Je to výměna energie dvou polarit.

Je to nejvyšší modlitba. Ve chvíli, kdy zažíváme maximální propojení se vším a všemi, a zejména pak se samotným Zdrojem, Bohem, Stvořitelem, Otcem, Vědomím, Vesmírem nebo si doplňte, jakékoli jiné pojmenování chcete. Chvíle kdy není třeba nic říkat a vyslovovat, a přitom je řečeno a vnímáno je vše. Ta nejkrásnější a nejhlubší meditace.

….více až v knize

Mitra ❤️