Vnitřní klid

jistota - síla - rovnováha

Prožitkový webinář – VNITŘNÍ KLID

Cesta k vnitřnímu klidu, vitalitě a harmonii

yo získáte na webináři?

» vyšší sebevědomí

» více energie a vitalitu

» najdete svůj střed – klid

» přestanou vás vyčerpávat věci, situace a lidé kolem vás

» budete vnímat, jak tvoříte svoji realitu i budoucnost

» naučíte se, vybírat si to, co v životě chcete prožívat

Změň sebe a vše kolem tebe se změní..

Jsme-li naživu, prožíváme různé pocity, na základě kterých jsme buď spokojeni, nebo v neustálém pnutí.

Jde o naše reakce na vnější podmínky a ostatní lidi, ať už v rodině, v zaměstnání či jinde, které v nás probouzejí různorodé pocity – emoce. Čemu věnujeme svoji pozornost, tam dáváme energii a to aktuálně zažíváme.

Na to jak se cítíme, reaguje naše tělo a podle toho je buď unavené nebo vitální, zdravé nebo nemocné.

Pokud prožíváme každý den to stejné, pořád dokola, je velmi těžké z toho vystoupit. Nedaří se nám změnit ani to, jak se cítíme, ani to, co zažíváme. Reagujeme totiž i na to, co máme uložené ve vzpomínkách. Díky tomu k sobě přitahujeme stále stejné věci – zákon přitažlivosti.

Emoce jsou spojeny i s naší minulostí (s prenatální dobou, s porodem, s dětstvím atd.).  Abychom se dostali tam, kam chceme, je třeba z minulosti vystoupit a posunout se k tomu, co si přejeme zažívat. Může být z počátku těžké, cítit se skvěle, když vše kolem je jiné. Chceme se dostat někam dál, ale jsme chyceni v tom „starém, bolavém“ a téměř není možné se posunout, alespoň dokud se nepustíme starého.. to proto vše v našem životě zůstává stejné.

Proč to nejde?

Ať už jsme si toho vědomi či ne, neustále vysíláme informace do kvantového pole. To co vysíláme, to přitahujeme a to následně zažíváme. Naše myšlenky, tedy vnitřní svět, se tak projektuje do toho vnějšího, který vidíme a prožíváme.  Snažíme se vše kolem sebe změnit, ale nefunguje to a cítíme se jako v bludném kruhu. Ale jakmile z tohoto kruhu vystoupíme, přijde změna, a tím se začnou měnit i vnější podmínky a začneme přitahovat to, co ve svém životě chceme.

Zeptejte se sami sebe. Co každý den vysílám do kvantového pole?

Je to klid a radost, nebo napětí a stres, frustrace, žárlivost, obavy, vina, stud, pocity ponížení. Pokud je to to druhé, můžete se cítit vyčerpaní.

Každý pocit/emoce má i svoji chemii, kterou dokáží zvířata vycítit. Psi dnes dokážou, díky této chemii, kterou cítí, poznat lidi s rakovinou (více ve filmu Psí poslání 2).

Pokud jsme chyceni v síti negativních emocích, pokoušíme se neustále změnit vnější svět, abychom se cítili lépe. Chováme se jako křeček, který bez přestání běží v kolečku a nic se nemění. Dochází nám však síly a možná že už neběžíme, ale ležíme naprosto bez energie.

Jak z kolečka ven?.. Jak se cítit jinak?.. Jak tvořit svoji realitu?  

Chcete vědět JAK?  Přihlašte se na webinář

TERMÍN: Momentálně není vypsán termín na webinář

Lze se přihlásit jen na první úvodní lekci a na další se hlásit dle vašeho výběru, nebo si rezervujte celý 5dílný webinář.

Program webináře

Co se bude během webináře dít

 • Zjistíte, co vyzařujete a co tedy přitahujete – jak se teď cítíte – popíšeme si pravdivě svoje pocity a to co vysíláte.
 • Najdete bloky ve svém těle.
 • Najdete místo v těle, kde se emoce uložila i to co nám v těle fyzicky způsobuje – pnutí, tlak svírání aj. (Každá emoce se ukládá no našeho těla – pak jednoduše padáme do toho samého, jelikož je to v našem těle (v hmotě) přitahováno do tohoto místa.
 • Uvolníte své bloky z těla.
 • Zbavíte se bloků, které zabraňují toku energie v těle a také omezují fyziologické procesy, které jsou pro vaše tělo potřebné. Emoční bloky poškozují vaše tělo i vitalitu a způsobují nemoci.
 • Uvolníte somatikum v těle- vyčistíte uloženou emoci z těla.
 • Najdete to, co byste nově chtěli prožívat – jak se chcete cítit.
 • Pomůžu vám změnit to, co budete vyzařovat. Navedu vás k tomu, jak přestat vysílat stále to stejné.
 • Nový stav uložíte a zafixujete do těla.
 • Necháte tento nový pocit projít tělem, aby se ve vašem těle zafixoval a přitahoval jeho energii.
 • Objevíte svůj střed – místo klidu.
 • Zažijete to, že můžete zvolit, jak se budete cítit a jak bude vypadat váš život.
 • Na každém dalším setkání (další lekci webináře)) zkontrolujeme, co se podařilo změnit: Jak se cítíte v porovnání s předchozím stavem.

Co budete potřebovat

 • internetové připojení
 • tužku a papír

Pro koho JE webinář vhodný

 • pro každého, bez rozdílu věku a pohlaví (věková hranice účastníků je od 15 let)

Pro koho NENÍ webinář vhodný

 • pro ty, kteří jsou v roli oběti a nechtějí z ní vyjít, pro ty kteří nemají chuť změnit svoje JÁ, ale mají touhu měnit chování ostatních, aniž by začali u sebe

Jak bude samotný webinář probíhat

Webinář se uskuteční prostřednictvím aplikace Zoom. Před seminářem dostanete link, který Váš přivede přímo na webinář. Obdržíte také přihlašovací kod a heslo. Stačí mít jen počítač nebo telefon.

Po úhradě kurzovného dostanete potvrzující email s odkazem na seminář, který bude aktivní 30 minut před začátkem vysílání.

Pokud aplikaci ZOOM nemáte či neznáte, doporučujeme zhlédnout toto video https://youtu.be/EqIOUQHVu1Y, kde je přesný postup instalace, která je na 2 minuty a je velmi snadná.

V průběhu lekcí můžete klást libovolné dotazy k různým tématům i prožitkům a díky chatu, na ně bude okamžitá reakce lektora.

Webinář povede

Soňa Mitra Pavlincová – lektorka a terapeutka

Více ZDE ⇒

Co o webináři řekly účastnice..

Bolo to úplne  super. Mne sa páčilo,  že to bolo  praktické.  Že sme si mohli hneď  odskúšať techniku  a precítiť si to v tele a pak dostať  feedback na to, ako  sme sa cítili.  Každá z nás mala  priestor zazdielat a Ty si sa nám venovala  na  150% :-). Za mňa 100% super. Vrelo odporúčam. 

Miška

Díky moc za tento webinář.
Za sebe cítím velký přínos, v podobě uvolnění napětí v celém těle, a navrácení radosti a tvořivosti do svého těla.
Jsem překvapená, jaký obrovský vliv mají nezpracované emoce na zdraví. Vůbec jsem nepociťovala nějakou překážku v tom, že jsme se vídaly přes počítač.
Vnímám to jako hygienu, ale vnitřní, kterou by se měly učit už děti ve školce, určitě by si ušetřily spoustu peripetií v životě.
Děkuji Ti za skvělou práci.

Ola

Obsah se mi líbí, je záživný. Zjišťuji, že jsem po semináři unavená, tělo i hlava pracuje. Líbí se mi i Tvé pojetí jednoduchosti a projev.

Světlana

„Toto nebude nikdy dostatečněkrát zopakováno a promyšleno: Existuje souvislost mezi vaším stavem vědomí a tím, co se vám děje. Není to ani tolik osud nebo předurčení. To si lidé jen myslí. Váš život je určen tím, jak reagujete na to, co se děje. A to, co se děje dále, je určeno tím, jak reagujete nebo odpovídáte na to, co se děje TEĎ. Takže stane-li se něco na první pohled špatného, něco se nedaří, a je-li vaše reakce negativní, přitahujete další negativní věc. Jestliže je ale vaší reakcí odpověď: „Fajn, takhle to tedy je… a teď se s tím vypořádám“, další věc bude odrážet tento stav vědomí. Celý život mnoha lidí je chycen v proudu stejných nepříjemných věcí, které se jim dějí opakovaně. Protože si neuvědomují, že v jakémkoliv momentu na ně čeká v jejich životě svoboda v tom, že mohou reagovat jinak na to, co se děje. Vaše reakce v přítomnosti určuje budoucnost. Ne to, co se vám stalo. Vaše reakce „teď“ předurčuje další moment. A to je způsob, jak můžeme měnit svůj život ~ raději, než být chyceni ve špatné karmě na hodně dlouhou dobu. Je to velice snadné, ale vyžaduje to pozornost.“

~ Eckhart Tolle