Vnitřní klid

jistota - síla - rovnováha

Prožitkový webinář – VNITŘNÍ KLID

Cesta k vnitřnímu klidu, zdraví a harmonii

Co získáte na webináři?

» vyšší sebevědomí

» lepší zdraví a vitalitu

» najdete svůj střed – klid

» přestanou vás vyčerpávat věci, situace a lidé kolem vás

» budete vnímat, jak tvoříte svoji realitu i budoucnost

» naučíte se, vybírat si to, co v životě chcete prožívat

Změň sebe a vše kolem tebe se změní..

Jsme-li naživu, prožíváme různé pocity, na základě kterých jsme buď spokojeni, nebo v neustálém pnutí.

Jde o naše reakce na vnější podmínky a ostatní lidi, ať už v rodině, v zaměstnání či jinde, které v nás probouzejí různorodé pocity – emoce. Čemu věnujeme svoji pozornost, tam dáváme energii a to aktuálně zažíváme.

Na to jak se cítíme, reaguje naše tělo a podle toho je buď unavené nebo vitální, zdravé nebo nemocné.

Pokud prožíváme každý den to stejné, pořád dokola, je velmi těžké z toho vystoupit. Nedaří se nám změnit ani to, jak se cítíme, ani to, co zažíváme. Reagujeme totiž i na to, co máme uložené ve vzpomínkách. Díky tomu k sobě přitahujeme stále stejné věci – zákon přitažlivosti.

Emoce jsou spojeny i s naší minulostí (s prenatální dobou, s porodem, s dětstvím atd.).  Abychom se dostali tam, kam chceme, je třeba z minulosti vystoupit a posunout se k tomu, co si přejeme zažívat. Může být z počátku těžké, cítit se skvěle, když vše kolem je jiné. Chceme se dostat někam dál, ale jsme chyceni v tom „starém, bolavém“ a téměř není možné se posunout, alespoň dokud se nepustíme starého.. to proto vše v našem životě zůstává stejné.

Proč to nejde?

Ať už jsme si toho vědomi či ne, neustále vysíláme informace do kvantového pole. To co vysíláme, to přitahujeme a to následně zažíváme. Naše myšlenky, tedy vnitřní svět, se tak projektuje do toho vnějšího, který vidíme a prožíváme.  Snažíme se vše kolem sebe změnit, ale nefunguje to a cítíme se jako v bludném kruhu. Ale jakmile z tohoto kruhu vystoupíme, přijde změna, a tím se začnou měnit i vnější podmínky a začneme přitahovat to, co ve svém životě chceme.

Zeptejte se sami sebe. Co každý den vysílám do kvantového pole?

Je to klid a radost, nebo napětí a stres, frustrace, žárlivost, obavy, vina, stud, pocity ponížení. Pokud je to to druhé, můžete se cítit vyčerpaní.

Každý pocit/emoce má i svoji chemii, kterou dokáží zvířata vycítit. Psi dnes dokážou, díky této chemii, kterou cítí, poznat lidi s rakovinou (více ve filmu Psí poslání 2).

Pokud jsme chyceni v síti negativních emocích, pokoušíme se neustále změnit vnější svět, abychom se cítili lépe. Chováme se jako křeček, který bez přestání běží v kolečku a nic se nemění. Dochází nám však síly a možná že už neběžíme, ale ležíme naprosto bez energie.

Jak z kolečka ven?.. Jak se cítit jinak?.. Jak tvořit svoji realitu?  

Chcete vědět JAK?  Přihlašte se na webinář

TERMÍN: Momentálně není vypsán termín na webinář

Lze se přihlásit jen na první úvodní lekci a na další se hlásit dle vašeho výběru, nebo si rezervujte celý 5dílný webinář.

Více o webináři

KDY: termín se plánuje – webinář bude probíhat v 5 setkáních (možnost výběru termínu – viz níže)

KDE: v pohodlí vašeho domova

CENA: První úvodní lekce 1100,- Kč

Cena jedné další jednotlivé lekce je 550,- Kč

Další lekce si můžete koupit jednotlivě, dle vašeho výběru. Témata a termíny najdete níže.

! Bez první úvodní lekce není možné absolvovat další lekce!

Kompletní 5dílný webinář za zvýhodněnou cenu 3000,- Kč

Rezervujte si místo buď na 1. úvodní lekci, nebo na kompletní webinář.

Maximální počet účastníků je 12 osob.

 

Program webináře

1. setkání: ÚVOD – teorie a ukázka

 • fungování interakcí vnějšího prostředí emocemi a tělem
 • ukázka toho, jak budeme měnit svoje nastavení
 • diagnostika našich problémů
 • cvičení na zafixování změny a cesty k vnitřnímu klidu
 • 27. 2. 2021 – sobota 16,00 – 20,00 hod. = 4 hod.

2. setkání: JÁ – moje sebevědomí

 • programy od rodičů a jiných průvodců mým životem – rodiče, učitelé, starší sourozenci, prarodiče, kamarádi, církev aj.
 • 3. 3. 2021 – středa 18,00 – 20,30 hod. = 2,5-3 hod.

3. setkání: MOJE TĚLO – zdraví

 • co mě kde bolí, proč nemám dost energie, různé nemoci aj.
 • jak vypadám – co se mi nelíbí na mém těle, postava, velikost, různé části těla – prsa, zadek, břicho, tvář aj.
 • 7. 3. 2021 – neděle 18,00 – 20,30 hod. = 2,5-3 hod.

4. setkání: PROSTŘEDÍ A LIDÉ KOLEM NÁS – partner, rodiny, atd.

 • co nám lidé, místa, prostředí, práce atd. vyvolávají za pocity
 • své blízké ani kolegy nezměním, nemohu třeba ani momentálně změnit svoje podmínky (nelíbí se mi prostředí, ani dům ve kterém žiji apod.) Ale mohu změnit to, jak se v tomto budu cítit.
 • 10. 3. 2021 – středa 18,00 – 20,30 hod. = 2,5-3 hod.

5. setkání: SEXUALITA

 • co mě blokuje a proč
 • kde mám v této oblasti bloky, proč si nedovolím ji volně a radostně prožívat apod.
 • 17. 3. 2021 – středa 18,00 – 20,30 hod. = 2,5-3 hod.

Co se bude během webináře dít

 • Zjistíte, co vyzařujete a co tedy přitahujete – jak se teď cítíte – popíšeme si pravdivě svoje pocity a to co vysíláte.
 • Najdete bloky ve svém těle.
 • Najdete místo v těle, kde se emoce uložila i to co nám v těle fyzicky způsobuje – pnutí, tlak svírání aj. (Každá emoce se ukládá no našeho těla – pak jednoduše padáme do toho samého, jelikož je to v našem těle (v hmotě) přitahováno do tohoto místa.
 • Uvolníte své bloky z těla.
 • Zbavíte se bloků, které zabraňují toku energie v těle a také omezují fyziologické procesy, které jsou pro vaše tělo potřebné. Emoční bloky poškozují vaše zdraví i vitalitu a způsobují nemoci.
 • Uvolníte somatikum v těle- vyčistíte uloženou emoci z těla.
 • Najdete to, co byste nově chtěli prožívat – jak se chcete cítit.
 • Pomůžu vám změnit to, co budete vyzařovat. Navedu vás k tomu, jak přestat vysílat stále to stejné.
 • Nový stav uložíte a zafixujete do těla.
 • Necháte tento nový pocit projít tělem, aby se ve vašem těle zafixoval a přitahoval jeho energii.
 • Objevíte svůj střed – místo klidu.
 • Zažijete to, že můžete zvolit, jak se budete cítit a jak bude vypadat váš život.
 • Na každém dalším setkání (další lekci webináře)) zkontrolujeme, co se podařilo změnit: Jak se cítíte v porovnání s předchozím stavem.

Co budete potřebovat

 • internetové připojení
 • tužku a papír

Pro koho JE webinář vhodný

 • pro každého, bez rozdílu věku a pohlaví (věková hranice účastníků je od 15 let)

Pro koho NENÍ webinář vhodný

 • pro ty, kteří jsou v roli oběti a nechtějí z ní vyjít, pro ty kteří nemají chuť změnit svoje JÁ, ale mají touhu měnit chování ostatních, aniž by začali u sebe

Jak bude samotný webinář probíhat

Webinář se uskuteční prostřednictvím Google Meet. Není třeba si nic instalovat. Před seminářem dostanete pouze link, který Váš přivede přímo na webinář. Stačí mít jen počítač nebo telefon.

Po úhradě kurzovného dostanete potvrzující email s odkazem na seminář, který bude aktivní 30 minut před začátkem vysílání.

V průběhu lekcí můžete klást libovolné dotazy k různým tématům i prožitkům a díky chatu, na ně bude okamžitá reakce lektora. 

Webinář povede

Soňa Mitra Pavlincová – lektorka a terapeutka

Více ZDE ⇒

Co o webináři řekly účastnice..

Bolo to úplne  super. Mne sa páčilo,  že to bolo  praktické.  Že sme si mohli hneď  odskúšať techniku  a precítiť si to v tele a pak dostať  feedback na to, ako  sme sa cítili.  Každá z nás mala  priestor zazdielat a Ty si sa nám venovala  na  150% :-). Za mňa 100% super. Vrelo odporúčam. 

Miška

Díky moc za tento webinář.
Za sebe cítím velký přínos, v podobě uvolnění napětí v celém těle, a navrácení radosti a tvořivosti do svého těla.
Jsem překvapená, jaký obrovský vliv mají nezpracované emoce na zdraví. Vůbec jsem nepociťovala nějakou překážku v tom, že jsme se vídaly přes počítač.
Vnímám to jako hygienu, ale vnitřní, kterou by se měly učit už děti ve školce, určitě by si ušetřily spoustu peripetií v životě.
Děkuji Ti za skvělou práci.

Ola

Obsah se mi líbí, je záživný. Zjišťuji, že jsem po semináři unavená, tělo i hlava pracuje. Líbí se mi i Tvé pojetí jednoduchosti a projev.

Světlana

“Toto nebude nikdy dostatečněkrát zopakováno a promyšleno: Existuje souvislost mezi vaším stavem vědomí a tím, co se vám děje. Není to ani tolik osud nebo předurčení. To si lidé jen myslí. Váš život je určen tím, jak reagujete na to, co se děje. A to, co se děje dále, je určeno tím, jak reagujete nebo odpovídáte na to, co se děje TEĎ. Takže stane-li se něco na první pohled špatného, něco se nedaří, a je-li vaše reakce negativní, přitahujete další negativní věc. Jestliže je ale vaší reakcí odpověď: “Fajn, takhle to tedy je… a teď se s tím vypořádám”, další věc bude odrážet tento stav vědomí. Celý život mnoha lidí je chycen v proudu stejných nepříjemných věcí, které se jim dějí opakovaně. Protože si neuvědomují, že v jakémkoliv momentu na ně čeká v jejich životě svoboda v tom, že mohou reagovat jinak na to, co se děje. Vaše reakce v přítomnosti určuje budoucnost. Ne to, co se vám stalo. Vaše reakce “teď” předurčuje další moment. A to je způsob, jak můžeme měnit svůj život ~ raději, než být chyceni ve špatné karmě na hodně dlouhou dobu. Je to velice snadné, ale vyžaduje to pozornost.”

~ Eckhart Tolle