Terapie - osobní konzultace

Terapie – osobní konzultace

…práce s pocity/poruchy chování/nízké sebevědomí/fóbie/ zdravotní potíže/problémy s komunikací…

Pokud Vás něco trápí ať už jsou  to různé nepříjemné pocity, které nás neustále přepadají, nebo si přejete ve svém životě udělat změnu a nemáte možnost, nebo se nechcete z  jakéhokoliv důvodu zúčastnit seminářů, můžete využít možnost individuálních konzultací (vhodné pro muže, ženy i páry) .

Nejčastější témata

  • zdravotní problémy způsobené stresem traumatem, smutkem (i u dětí), bolesti hlavy, tíha na srdci aj.
  • vnitřní neklid, strachy a fóbie, panické strachy, problémy v komunikaci – strach mluvit na veřejnosti (knedlík v krku)
  • pocity úzkosti, smutku, sexualita
  • partnerství, rodinné a jiné vztahy, ztráta partnera, rozvod
  • problém otěhotnět, potrat
  • nespokojenost v životě, práci, partnerství, křivdy aj.
  • ztráta dítěte, smrt milované osoby, zvířete,  zaměstnání, čehokoliv co nám přináší trauma
  • nízké sebevědomí, zbytečné negativní přesvědčení o sobě (nejsem dost dobrý… nezasloužím si…) zvýšení sebedůvěry, sebe-hodnoty
  • post-traumatické situace – nehody, autohavárie, šok, aj.

Při konzultacích využívám různé techniky. Ke každému přistupuji  individuálně, podle toho, co je třeba vyřešit.

Přínos terapie –  nalezení a odstranění příčiny,  čistí bloky v těle a uvolňuje  tím napětí a poškozené místa v těle (klienti  cítí na svém těle „kde se jim problém usadil“  i to jak vše odchází a tělo se zbavuje bloků a emočního jedu). Uvědomění si, že můžete vše změnit sami. Naučíte se pracovat na sobě sami v  jakékoliv životní situaci.

Upřednostňuji osobní kontakt, je pro mne tím nejdůležitějším. Potřebuji Vás vidět, vnímat, cítit. Při terapiích dochází k uvolňování emočních bloků z těla a je nutné tedy vidět, jak tělo pracuje a zda je vše vyčištěno a tělo je klidné. V případě nutnosti a po dohodě je tedy možná i terapie na dálku – Skype (pavlincova_1), Waths App (722720615).

Čas konzultace/terapie – průměrný čas konzultací je 2 – 5 hodin. Zdá se Vám to dlouhé? Čas během terapie běží jinak, takže čas strávený terapií velmi rychle uteče, protože se se soustředíte jen na sebe. Klienti často přichází s konkrétním tématem, ale je jich nakonec více, které je třeba zpracovat, aby se problém kompletně vyřešil, nemusíte tedy docházet opakovaně, pokud si to sami nepřejete, nebo nevyvstane jiné téma či nový problém.  Terapie skončí ve chvíli, kdy klient pocítí úlevu a problém je vyřešen. Délku konzultace tedy volíte sami. Z důvodů možného prodloužení a intenzity práce je  možné vzít jen 1 klienta za den.

 

Místo konání: MIKULOV 

Terapií provede Soňa Mitra Pavlincová

Cena  terapie = 900 Kč / hod.

Konzultace je třeba si rezervovat předem emailem na cestyzeme@gmail.com.

Do předmětu uveďte prosím KONZULTACE. Krátce popište svůj problém a  zanechte Váš telefonický kontakt (email i telefon), osobně se Vám ozvu a domluvíme si termín. 

AŤ HLEDÁTE CESTU K RADOSTI, VNITŘNÍMU KLIDU, SEBEVĚDOMÍ, SPONTÁNNOSTI, SPOKOJENÉMU PARTNERSTVÍ, PŘÁTELŮM ČI DĚTEM… 

Budu ráda Vaší průvodkyní…

Věřím, že spolu najdeme CESTU…

Soňa Mitra Pavlincová

Emoce

Emoce úzce souvisí s naším zdravím. Nahlédněte na inspirativní videa k emocím a práci s nimi. Prožívejme je a naučme se jim rozumět.

Nahlédněte do zkušeností lidí, kteří terapii absolvovali..

Prostě super. Celá terapie probíhala úplně lehce, v důvěře, že můžu říct vše, co potřebuji, dokonce i to, co jsem ještě nikomu neřekla, měla jsem pocit jistoty. Obrovské uvolnění v celém těle mi nyní dodává spoustu energie, a mám konečně chuť a přímo se těším, že mohu něco tvořit. Život se má žít s úsměvem a těšením se na každý den a všechny jeho výzvy, ne se strachem, co zas bude a co vše musím, a kde vzít energii.
S velkým díky Ti přeji, ať se Ti krásně daří, a ať díky Tobě, může spousta dalších duší zahodit obrovská, ale zbytečná břemena, která nám tvoří jen utrpení v životech.

Ola

Dobrý den paní Pavlincová,

rád bych Vám poděkoval za váš čas, který jste mi včera věnovala. 
Takový vnitřní klid a smířením se sebou samým a okolím jsem snad ještě v životě nepociťoval.
Včerejší večer byl poměrně náročný, a jen díky vnitřnímu klidu jsem to ustál. 
DĚKUJI
Petr

Ahoj Soni, 

moc rád bych ti poděkoval za naše společné setkání, je neuvěřitelné jak hluboko jsem se u tebe dostal do nitra své duše, svého bytostného já a jsem ti za to velmi vděčen. Jak už jsem psal v předchozím e-mailu, již více než dva roky se věnuji přednáškám o psychologii o pochopení členitosti a zákoutích našich osobností. Je to pro mě, zdánlivě velmi těžká a spletitá nauka, ukazující různé formy vnitřních projevů v závislosti na vnějších podnětech. Dlouho mi trvalo než jsem jednotlivé kroky v pochopení absorboval, nebo lepe řečeno integroval, do svého každodenního bytí. Dnes, po tom co jsem trochu strávil naší včerejší terapeutickou seanci nebo jak to nazvat, bych ti opravdu rád poděkoval za komplexitu přístupu a vůbec profesionální jednání, které nebylo jen pouhou debatní chvilkou beze změn, ale opravdu vnitřně cítím že mi bylo přínosem na mé cestě, která rozhodně ještě ani zdaleka nekončí. 
Přeji mnoho energie s pozdravem 
Filip

Dobrý den, Soňo. Byla jsem u vás v srpnu na konzultaci,. V prvé řadě vám chci ještě jednou mockrát poděkovat za vše, co se při konzultaci odehrálo… V mém životě se skutečně něco hodně pohlo. A pořád mě to žene, abych šla a pracovala dál. Cítím k tomu teď velkou příležitost. Když jsem u vás v srpnu byla, byla jsem právě pár dní těhotná 😁 a je to úžasné, co vše mě učí…
Děkuji, mějte krásné dny

Eva

Pred regresi jsem citila velkou tihu na srdci a smutek. Mitra mne provedla detstvim do minuleho zivota, a pomohla mi zpracovat, obrovskou bezmoc, ktera tam nastala.
Hned po regresi jsem pocitila obrovskou ulevu a lehkost, ktera pretrvava. Jsem celkove mnohem citlivejsi. A dokonce jsem vnimavejsi k urcitym pocitum, ktere se mi drive nedarilo rozpoznat.
Eva

Odmalička som mala problém slobodne sa vyjadrovať na verejnosti. Skúsila som regresnú terapiu v sprievode Mitry. Dostala som sa do doby, kedy som hovorila pravdu a bola som preto zabitá. Tak som si dala sľub, že nemôžem hovoriť pravdu. Po regresii a prijatí situácií, ktoré sa mi stali v minulosti som sa cítila oveľa uvoľnenejšie, vyjadrujem sa slobodnejšie a ak príde nejaká situácia a s ňou emócie, viem, ako s tým pracovať…
ďakujem Mitra, že pomáhaš ľuďom na ceste k ich vnútornej slobode
Lucia

Poslední roky jsem pociťovala úbytek energie. Veškerou svou sílu jsem vydala v práci a na ostatní povinnosti mi ji už mnoho nezbývalo. Cítila jsem se vyčerpaná a unavená. Odpočinek ani dovolená mi nepomáhaly. Důvod únavy jsem neznala. Všechny lékařská vyšetření, které jsem podstoupila, byly v pořádku. Rozhodla jsem se proto vyzkoušet regresi. S Mitrou jsme prostřednictvím procházení minulých zkušeností, které se mi díky jejímu vedení začaly spontánně vybavovat, narazily na vzorec chování, který se v mém životě často opakoval. Prostřednictvím regrese se podařiloé tento vzorec chování zpracovat tak, abych jej už ve svém životě nemusela opakovat. V podstatě bezprostředně po ukončení regrese jsem začala cítit návrat svých sil. Mohla jsem se pustit do věcí, které jsem dlouhodobě odkládala, protože mi na ně nezbývaly síly. Mitra je úžasnou průvodkyní a moc ji za průběh své regrese děkuji.
Jana

Ahoj Soni,

je to už několik měsíců, co jsem Tě vyhledala z důvodu, že jsem se necítila dobře. Měla jsem různé zdravotní a psychické potíže, které mě omezovaly v běžném životě.

Provedla jsi mě regresí, která byla vůbec mou první a zatím i poslední.  Byla to velice zajímavá zkušenost, která odstartovala moji práci na sobě samé. Viděla jsem věci, o kterých jsem se dříve domnívala, že nejsou možné vidět. Teprve, až jsem se sama přesvědčila na vlastní kůži, uvěřila jsem.

První dny po regresi jsem se cítila zvláštně. Nedovedu ten pocit popsat, možná bych řekla, jakoby hůře. Hlavou mi běželo spoustu odlišných myšlenek a nevěděla jsem, zda se vůbec něco změní. Jestli přijde nějaké zlepšení a potom se to stalo. Během několika dní jsem si uvědomovala, že zvládám věci, které mi dříve činily potíže, daleko lehčeji.  Také jsem se zbavila – očistila od vtíravých myšlenek, které mě brzdily v práci a při každodenním bytí.  

Je toho daleko víc, co bych mohla napsat, ale nejsem žádný spisovatel, proto ti chci ještě jednou poděkovat za tvoje laskavé uskutečnění regresní terapie i následné podpory, kterou jsi mi sama vstřícně nabídla.

Hezké letní dny.

Dana