Putování Pálavou

Jarní putování

Jarní putování má atmosféru nového začátku. Vše začíná pučet, přiroda se probouzí, ptáci nás budou na cestě provázet radostným štěbětáním a my se pokusíme naladit se na stejnou notu s přírodou. Součástí víkendu je MuVa tanec na téma “Probuzení jarní energie”.

Podzimní putování

Na podzim se naopak naladíme na nadcházející období klidu a odpočinku. Příroda se nádherně zabarví, loučí se svými plody a její energie se vrací ke kořenům, aby se na jaře mohla opět probudit v plné síle.  Součástí je MuVa tanec na téma “Podzimní oslava hojnosti darů Země”.

Soukromé putování

Pokud byste chtěli Pálavu a její magická místa poznat raději v soukromí, při osobním putování, kontaktujte mne na cestyzeme@gmail.com, uveďte čas, termín a vaši představu. Já se vám ozvu zpět a na všem se domluvíme. S radostí vás Pálavou provedu.

Putování silovými místy magické Pálavy

Ráda Vás provedu  Pálavou a NEBUDE TO OBYČEJNÁ PROCHÁZKA…

Chcete „ochutnat“  krásu Pálavy,  seznámit se s  jejími silovými místy a načerpat její  léčivou  a posilující energii?

Naučit se něco o umění starých druidů, jak pracovat s přírodou,  se silovými místy, menhiry apod. ?

Připojte se k našemu putování…

TERMÍNY PUTOVÁNÍ

Víkendové putování magickou Pálavou – 15.-17. 10. 2021

Více o putování

(informace k víkendové akci)

9Místo konání: Pálava, Mikulov

Putováním provede Soňa Mitra Pavlincová

Cena za putování: 2900 Kč (program)

Ubytování –  Hostelu Zahrada- cca 500Kč/noc.

Po rezervaci termínu obdržíte potvrzení o rezervaci místa na setkání a informace k platbě.

Pro potvrzení místa je nutné uhrazení zálohy 1900,- Kč . Doplatek  se hradí na místě.

Putování je vhodné pro všechny – ženy, muže, páry, skupiny.

Máte-li jakékoli dotazy, pošlete je na tento email: cestyzeme@gmail.com – do předmětu uveďte Putování Pálavou.

Program putování

PÁTEK – zahájení  v 18,00 hod. – registrace

Následuje MuVa tanec (více k tanci níže)

1) V jarním termínu na téma „Jarní očista – Probuzení jarní energie”  – Projíme svoje těla s místem a jejími bytostmi, s jarní energií Země a probudíme v nás životodárnou jarní energii, kterou tancem rozproudíme do celého těla.  Více o tanci na  www.cestyzeme.cz.

2) Na podzim tančíme na téma “Podzimní oslava hojnosti darů Země” – Rozpohybujeme naše těla v rytmu bubnů  a oslavíme hojnost, kterou nám Země poskytla, potom necháme naše tělo splynout s rytmem hudby, abychom se v ní téměř rozpustili a byli znovu stvořeni stejně jako se na podzim vše pomalu rozkládá, aby na jaro znovu vzešlo, nové a plné energie. 

SOBOTA A NEDĚLE – putování energetickými místy Pálavy, kde budeme pracovat jak skupinově, tak individuálně. Budeme poznávat různá působení těchto míst, která doslova nabíjí návštěvníky novou životní energií. Jednotlivá místa vybereme podle skupiny, počasí a náročnosti. Naučíte se vnímat krajinu, energii menhirů a přírody. Více o místech na fotografie níže.

 

MuVa tanec – Probuzení jarní energie

Jaro se pomalu hlásí a vše se dává do pohybu.

Země se probouzí, aby nabrala novou jarní energii a zrodilo se vše nové a čerstvé.

Přibývající slunce zve  i nás k větší aktivitě, ale někdy možná nemáme dost energie.

Dejme tedy naše těla pomalu do pohybu a probuďme v sobě novou jarní sílu, která se pojí se znovuzrozením, novými začátky a svěžestí. Roztančeme se spolu s lesními bytostmi a oslavme příchod jara a probuzení Země. V dynamických rytmech setřesme ze svých těl vše, čím jsme se přes zimu “obalili” a vyčistěme svá těla novým proudem energie.

Stačí jen vnímat hudbu, roztančit tělo, to probudí duši a ta začne tančit také. Pojďte prostřednictvím pohybu a  MuVa tance uvolnit svá těla, vyčistit hlavu, osvobodit emoce a probudit novou jarní energii…

MuVa tanec – Podzimní oslava

Podzim je tady..., listy na stromech se  pomalu oblékají  do nádherných barev, ráno nás  probouzí mlha tančící nad zemí a hlásí nám, že je tu podzim v plné síle. Aby i toto období bylo pro nás krásným a ne chmurným  časem, naladíme se na jeho energii a   propojíme se s bytostmi přírody …

Rozpohybujeme naše těla v rytmu bubnů  a oslavíme hojnost, kterou nám Země poskytla, potom necháme naše tělo splynout s rytmem hudby, abychom se v ní téměř rozpustili a byli znovu stvořeni, stejně jako se na podzim vše pomalu rozkládá, aby na jaro znovu vzešlo, nové a plné energie. Nebo to bude možná úplně jinak… je to jen na nás…

Na závěr si prohřejeme tělo podzimním hřejivým sluncem a jeho energií, aby nám bylo krásně, když pak zaťuká paní zima.

Fotografie z minulých putování