Putování Pálavou

Jarní putování

Jarní putování má atmosféru nového začátku. Vše začíná pučet, přiroda se probouzí, ptáci nás budou na cestě provázet radostným štěbětáním a my se pokusíme naladit se na stejnou notu s přírodou. Součástí víkendu je MuVa tanec na téma „Probuzení jarní energie“.

Podzimní putování

Na podzim se naopak naladíme na nadcházející období klidu a odpočinku. Příroda se nádherně zabarví, loučí se svými plody a její energie se vrací ke kořenům, aby se na jaře mohla opět probudit v plné síle.  Součástí je MuVa tanec na téma „Podzimní oslava hojnosti darů Země“.

Soukromé putování

Pokud byste chtěli Pálavu a její magická místa poznat raději v soukromí, při osobním putování, kontaktujte mne na cestyzeme@gmail.com, uveďte čas, termín a vaši představu. Já se vám ozvu zpět a na všem se domluvíme. S radostí vás Pálavou provedu.

Putování silovými místy magické Pálavy

Ráda Vás provedu  Pálavou a NEBUDE TO OBYČEJNÁ PROCHÁZKA…

Chcete „ochutnat“  krásu Pálavy,  seznámit se s  jejími silovými místy a načerpat její  léčivou  a posilující energii?

Naučit se něco o umění starých druidů, jak pracovat s přírodou,  se silovými místy, menhiry apod. ?

Připojte se k našemu putování…

TERMÍNY PUTOVÁNÍ

Duben 21. – 23. 4. 2023

informace a program  putování jsou uvedeny níže

 

Více o putování

(informace k víkendové akci)

Místo konání: Pálava, Mikulov

Putováním provede Soňa Mitra Pavlincová

Cena za putování: 2900 Kč (program)

Ubytování –  Hostel Zahrada , Mikulov– cena 1000Kč/2 noci (přihlášením a uhrazením  zálohy je pro vás rezervováno ubytování v Hostelu- kde se také uskuteční Setkání a MuVa tanec a bude nám sloužit jako zázemí.  Pokud jste z blízka a ubytování nepotřebujete, napište  info- bez ubytování  na  cestyzeme@gmail.com )

Po rezervaci termínu obdržíte potvrzení o rezervaci místa na setkání a informace k platbě.

Pro potvrzení místa je nutné uhrazení zálohy 1900,- Kč . Doplatek  se hradí na místě.

Putování je vhodné pro všechny – ženy, muže, páry, skupiny.

Máte-li jakékoli dotazy, pošlete je na tento email: cestyzeme@gmail.com – do předmětu uveďte Putování Pálavou.

Program putování

PÁTEK – zahájení  v 18,00 hod. – registrace , následuje MuVa tanec (více k tanci níže )

 1) V jarním termínu na téma „Jarní očista – Probuzení jarní energie“  – Projíme svoje těla s místem a jejími bytostmi, s jarní energií Země a probudíme v nás životodárnou jarní energii, kterou tancem rozproudíme do celého těla.  Více o tanci na  www.cestyzeme.cz.

 2) Na podzim tančíme na téma „Podzimní oslava hojnosti darů Země“ – Rozpohybujeme naše těla v rytmu bubnů  a oslavíme hojnost, kterou nám Země poskytla, potom necháme naše tělo splynout s rytmem hudby, abychom se v ní téměř rozpustili a byli znovu stvořeni stejně jako se na podzim vše pomalu rozkládá, aby na jaro znovu vzešlo, nové a plné energie. 

 SOBOTA – vyjdeme ráno kolem 9,30 hod a putujeme místy Pálavy celý den. Na některých místech se pracuje skupinově, jinde individuálně. Budeme poznávat různá působení těchto míst, která doslova nabíjí návštěvníky novou životní energií. Jednotlivá místa vybereme podle skupiny, počasí a náročnosti. Naučíte se vnímat krajinu, energii menhirů a přírody. Více o místech na fotografie níže. Konec putování bývá kolem 18 hodiny. 

 NEDĚLE  putujeme od 9 hodin (případně po dohodě se skupinou od východu slunce) a ukončení je odpoledne kolem 15 hodiny. Pokud se domluvíme a zahájíme putování východem slunce, je ukončení dříve. 

 Důležité – v průběhu dne, během putování,  není možné se najíst  mimo vlastní zásoby, protože  na Pálavě a místech, které  navštívíme  není žádná restaurace ano občerstvení, počítejte, prosím se svačinou s sebou na celý den.

 S sebou si prosím přivezte: doplatek  za program  a ubytování

* pohodlné oblečení – (lépe více vrstev, může být větrno- budeme dost i na kopcích)  a  dobrou obuv na turistiku, případně něco na hlavu (šátek, čepici)

* pláštěnku, deštník nebo nepromokavé oblečení pro případ deště

 * pohodlné oblečení  na tanec- tančíme bosky nebo v ponožkách

* hudební nástroj-  nejlépe šamanský buben (takový co unesete), flétnu, chřestidlo nebo jiný nástroj, vezměte  je s sebou.

 * jestli chcete něco věnovat místům, které navštívíme a jejich bytostem (kámen, květiny, trochu medu, hezkou stuhu…) vše je vítáno

 * něco na sezení venku (chcete li)

 * pití a jídlo na celý den

 Čekají Vás dny plné  pobytu na čerstvém vzduchu,  radostných setkání a tanec.

 

MuVa tanec – Probuzení jarní energie

Jaro se pomalu hlásí a vše se dává do pohybu.

Země se probouzí, aby nabrala novou jarní energii a zrodilo se vše nové a čerstvé.

Přibývající slunce zve  i nás k větší aktivitě, ale někdy možná nemáme dost energie.

Dejme tedy naše těla pomalu do pohybu a probuďme v sobě novou jarní sílu, která se pojí se znovuzrozením, novými začátky a svěžestí. Roztančeme se spolu s lesními bytostmi a oslavme příchod jara a probuzení Země. V dynamických rytmech setřesme ze svých těl vše, čím jsme se přes zimu „obalili“ a vyčistěme svá těla novým proudem energie.

Stačí jen vnímat hudbu, roztančit tělo, to probudí duši a ta začne tančit také. Pojďte prostřednictvím pohybu a  MuVa tance uvolnit svá těla, vyčistit hlavu, osvobodit emoce a probudit novou jarní energii…

MuVa tanec – Podzimní oslava

Podzim je tady..., listy na stromech se  pomalu oblékají  do nádherných barev, ráno nás  probouzí mlha tančící nad zemí a hlásí nám, že je tu podzim v plné síle. Aby i toto období bylo pro nás krásným a ne chmurným  časem, naladíme se na jeho energii a   propojíme se s bytostmi přírody …

Rozpohybujeme naše těla v rytmu bubnů  a oslavíme hojnost, kterou nám Země poskytla, potom necháme naše tělo splynout s rytmem hudby, abychom se v ní téměř rozpustili a byli znovu stvořeni, stejně jako se na podzim vše pomalu rozkládá, aby na jaro znovu vzešlo, nové a plné energie. Nebo to bude možná úplně jinak… je to jen na nás…

Na závěr si prohřejeme tělo podzimním hřejivým sluncem a jeho energií, aby nám bylo krásně, když pak zaťuká paní zima.

Fotografie z minulých putování