Hojnost a vize

Podstatou hojnosti je cítění původního zdroje plného života. Toto cítění můžeme mít pouze tehdy, pokud svou pozornost zaměříme dovnitř sebe a uvědomíme si, že vše máme „uvnitř“. Než abychom věnovali pozornost hledání toho, co přichází zvenku, uvědomme si, že vše máme, a že sami jsme tím, co hledáme.

Můžeme být obklopeni obrovským množstvím věcí, aniž bychom měli pocit hojnosti. Nejsme-li šťastni s tím, co máme, hojnost nepociťujeme. Mnoho velmi bohatých lidí v hloubi duše trápí pocit nedostatku a strádání, za nímž leží strach.

PROTANČEME SE KE ZDROJI, ke své HOJNOSTI a objevme esenci toho, co si pomocí hojnosti můžeme v životě vytvořit.

Pocit hojnosti znamená cítit v sobě veškeré nevyčerpatelné zdroje, být na ně napojen uvnitř sebe. Tak se s nimi v tanci propojme a zůstaňme spojeni se svou hojností.     —  Vhodné i pro děti  (cca od 8 let)

Vstup – 350 Kč dospělí, dítě 100 Kč

 

—————————————————-

Termíny- živě :

 

Připravujeme nový termín

—————————————————-

Online tanec – 

Z pohodlí vašeho domova  prostřednictvím aplikace ZOOM. Stačí mít jen počítač nebo telefon.

Po úhradě kurzovného dostanete potvrzující email s odkazem, který bude  aktivní  již 20 minut před začátkem vysílání  a přivede vás pouhým kliknutím na něj, přímo na  akci  a  také obdržíte ID akce.

Pokud aplikaci ZOOM  nemáte či  neznáte, doporučujeme zhlédnout toto video https://youtu.be/EqIOUQHVu1Y, kde je jak přesný postup instalace, která je na 2 minuty a je velmi snadná.

 

 

—————————————————

Hojnost a vize – workshop s MuVa tancem

a tvorbou Jantry (mapa přání)