Podzimní oslava

Podzim je tady…, listy na stromech se  pomalu oblékají  do nádherných barev, ráno nás probouzí mlha tančící nad zemí a hlásí nám, že je tu podzim v plné síle. Aby i toto období bylo pro nás krásným a ne chmurným  časem, naladíme se na jeho energii a propojíme se s bytostmi přírody …

Rozpohybujeme naše těla v rytmu bubnů  a oslavíme hojnost, kterou nám Země poskytla, potom necháme naše tělo splynout s rytmem hudby, abychom se v ní téměř rozpustili a byli znovu stvořeni, stejně jako se na podzim vše pomalu rozkládá, aby na jaro znovu vzešlo, nové a plné energie. Nebo to bude možná úplně jinak….je to jen na nás….

Na závěr si prohřejeme tělo podzimním hřejivým sluncem a jeho energií, aby nám bylo krásně, když pak zaťuká paní zima.

Ceny:

Živá akce              390 Kč
Online vysílání    350 Kč

Termíny:

HODONÍNaktuálně není

Centrum volného času, Horní Valy 2, Hodonín

BRNO    – aktuálně není

Šambala – centrum jógy, Košinova 1732/75, Brno – Královo pole

PŘEROV    – aktuálně není

Sangha – Nám. T. G. Masaryka 225/14, Přerov

ONLINE    – aktuálně není

Z pohodlí Vašeho domova, prostřednictvím aplikace ZOOM. Stačí mít jen počítač.
Po úhradě kurzovného dostanete potvrzující email s odkazem, který bude aktivní již 20 minut před začátkem vysílání a přivede Vás pouhým kliknutím na něj přímo na akci a také obdržíte ID akce.

Je důležité, abyste měli kvalitní a stabilní internetové připojení. Kvalitu přenosu nemohu nijak ovlivnit a v průběhu lekce nebudu mít možnost se věnovat technickým potížím.

Pokud aplikaci ZOOM nemáte či neznáte, doporučujeme zhlédnout toto video, ve kterém je přesný postup instalace, která zabere 2 minuty a je velmi snadná.

Mikulov    – aktuálně není