Probuzení jarní energie

Projíme svoje těla s jarní energií Země a probudíme v nás životodárnou jarní energii, kterou tancem rozproudíme do celého těla…

Přibývající slunce zve  i nás k větší aktivitě, ale někdy možná nemáme dost energie.

Dejme tedy naše těla pomalu  do pohybu a  probuďme v sobě novou jarní sílu, která se  spojuje s novuzrozením,  novými začátky a svěžestí. Roztančeme se spolu s lesními bytostmi a oslavme příchod jara a probuzení Země. V dynamických rytmech setřesme ze svých těl vše,  čím jsme se přes zimu „obalili“ a vyčistíme své těla novým proudem energie.

Stačí jen vnímat hudbu, roztančit tělo, to probudí duši a ta začne tančit také. Přijďte prostřednictvím pohybu a  MuVa tance uvolnit svoje těla  „vyčistit hlavu“, osvobodit emoce a probudit  novou  jarní energii…

Termíny ŽIVĚ: 

Hodonín- připravujeme

Olomouc- připravujeme

 

 

Termíny ŽIVĚ: 

Přerov- připravujeme

 

Termín ONLINE: připravujeme

Z pohodlí vašeho domova  prostřednictvím aplikace ZOOM. Stačí mít jen počítač nebo telefon.

Po úhradě kurzovného dostanete potvrzující email s odkazem, který bude  aktivní  již 20 minut před začátkem vysílání  a přivede vás pouhým kliknutím na něj, přímo na  akci  a  také obdržíte ID akce.

Pokud aplikaci ZOOM  nemáte či  neznáte, doporučujeme zhlédnout toto video https://youtu.be/EqIOUQHVu1Y, kde je jak přesný postup instalace, která je na 2 minuty a je velmi snadná.