Voda

Pozdravte a roztancujte v sobě tento nádherný živel, který je spojen s každým z nás. Voda je nejen zdrojem života, ze kterého se také rodíme, ale též zdrojem životní síly, bez níž nelze být, stejně jako bez vody.

Přijďte se spojit s tímto životadárným zdrojem a dovolte mu ve vás roztančit a rozpustit ztuhlá místa, vyplavit všechny bolesti, odstranit překážky stojící v cestě vaším životem a naplňte svá těla pramínky radosti lásky a štěstí. 
Rozhýbejte v sobě ten nekonečný proud, ať už je silný jako dravá řeka, jemný jako pramínek, divoký jako silná bouře, lehký a hravý jako sněhová vločka, pevný jako led, nebo jemný jako pára. Vyzkoušejte všechny možné podoby a rozměry tohoto živlu…

Temíny ONLINE: 20.4. 19:00-21:00 

Z pohodlí Vašeho domova, prostřednictvím aplikace ZOOM. Stačí mít jen počítač. 
Po úhradě kurzovného dostanete potvrzující email s odkazem, který bude aktivní již 20 minut před začátkem vysílání a přivede Vás pouhým kliknutím na něj, přímo na akci a také obdržíte ID akce. 
Pokud aplikaci ZOOM nemáte, či neznáte, doporučujeme zhlédnout toto video https://www.youtube.com/watch?v=EqIOUQHVu1Y, kde je přesný postup instalace, která zabere 2 minuty a je velmi snadná.  

Rezervovat termín