Inspirace k tomuto tématu ke mě přišla už pár týdnů před SLUNOVRATEM, ještě v milovaném Egyptě, kde je slunce pořád. Tematicky se ale hodí i pro SLUNOVRAT, který nás zítra čeká, tak ho s vámi sdílím dnes ☺️

Chci ještě poděkovat za všechny milé zprávy, ve kterých mi píšete, že úplně zářím. I to mě inspirovalo k tomuto článku.
Ano, ono se mi to stává i doma, ale v zemích orientu jsem tak trošku víc spokojená, protože je tady víc sluníčka, které my lvi prostě potřebujeme, navíc poušť, kterou také miluji. Prostě cokoliv, co je spojené s orientem, je pro mě tak nějak víc doma.

Některé ženy mi často říkají, že mají strach zazářit, mají strach být vidět.
A já si vzpomínám na období, kdy jsem sice svítila, ale jakmile se stalo, že jsem trochu víc zazářila, tak následně přišla nějaká ťafka, která mě srazila zpátky. A tak jsem si řekla, že není úplně bezpečné si takto zářit. Je lepší být přece jen trochu zpátky, moc si nevyskakovat, moc se neprojevovat, neříkat úplně všem svoje pravdy, co vidím a vnímám. Ale ono to bylo možná hlavně o strachu. Strachu říct, jak to je, plně se projevit. Tento strach jsem neměla od malička, ale tím, jak jsem pokaždé dostala tu ťafku, tak jsem se raději začala držet zpět.

Co mi ale pomohlo bylo uvědomění, že když lampa svítí, tak můra může přiletět velmi blízko. Tou můrou myslím to, kvůli čemu jsem se vždycky stáhla. Ale když záříte jako velký silný reflektor, tak ten dokáže spálit každou můru.

A kdy nejvíc záříme? Když jsme spokojení, když jsme propojení se svou spontánností, se svou přirozeností, s tím co chceme, se svou radostí, se svou vášní. Takže se nebojme zářit, protože nejenomže to jde vidět a i ostatní se z toho mohou nasytit, ale nasycuje to především nás. Je to jako bychom si vzali tisíc vitamínů. A stačí chvilka za den – ve chvíli, kdy něco děláme s radostí, s vášní. Pak záříme a prozařujeme celý prostor kolem nás.

Přeji vám krásné dny a hodně světla a když budete zapalovat svíčky na adventním věnci, tak si vzpomeňte, že ta svíčka je i ve vás a můžete ji také nechat zářit. ☀️

S láskou Mitra ❤️