Nedávno jsem soukromě provázela Pálavou jeden pár. Zadání bylo, že chtějí vidět nejen kus Pálavy a pracovat na energetických místech, ale také na své krajině, tedy se svým tělem a vědomím.

Nejdříve to vypadalo spíše na putování krajinou Pálavy, ale velmi spontáně se přidala práce na té krajině vnitřní. Jak se to vynořilo, hned jsme to uchopili a zpracovali, později se vynořila další a další témata.

Byli jsme zrovna na jednom z mých nejoblíbenějších míst. Jde odtud vidět Mikulov a všechny jeho dominanty a kus Pálavy. Je zatím docela nepolíbené turisty.

Když jsme seděli ve stínu stromu a pracovali na té vnitřní krajině, cítila jsem obrovskou vděčnost a radost, nejen za tu práci, která byla sice náročná, ale šlo to dobře, ale hlavně za to, že můžu i takto. Že nesedíme někde v klimatizované místnosti v umělém světle. Že můžu pracovat na tak nádherném místě, mít tam Vontiho, do toho poletují motýlci.

No krása. V tu chvíli jsme si říkala, tohle je nejkrásnější kancelář (pracovna) světa.

Tady vám můžu ukázat kousek této mojí kanceláře alespoň na fotkách, ale pokud si ji chcete prohlédhnout osobně, není nic lepšího než vyrazit s námi na některé z PUTOVÁNÍ