JAK MYSLET JINAK A DOSTÁHNOUT TOHO, CO CHCETE?

Otočte způsob myšlení.

Něco si přejete a nedaří se? Možná vám do toho dost kecají staré programy a věci z podvědomí.

Často se divíme, proč se nám v životě nedaří nebo co se nám to děje, ale protože jsme si zvykly myslet tak, jako třeba naši rodiče nebo lidé kolem, kteří třeba nevěřili, že věci jsou tak, jak si přejí, ani nás nenapadne, že právě myšlenka je to zásadní.

Ráda k tomuto tématu používám také jednu větu z písničky Desatero od Lucky Bílé…“zvykli jsme si na zlo“.

A co tím myslím?

Myslím tím to, že prostě myslíme špatně a pak se divíme, že se nám děje to, co nechceme, jenže ono se děje přesně to, na co myslíme, aniž bychom si to uvědomovali.

Myšlenkami jsme napojeni na energetická pole, která nás ovlivňují. Nadáváme na osud a přitom jen stačí změnit myšlení a začít trochu jinak.

Tak schválně, když něco chcete. Jste v tom naprosto jasní a upřímní, nebo tam máte „smrádek“ nejistoty, obav, strach, pocity viny nebo dokonce trapnosti. Případně různá prohlášení tipu „já si to nezasloužím“ nebo „mě se to nepovede“ atd.

Jak to změnit???

ZASTAVTE SE A UVĚDOMTE SI, CO CHCETE!

To je naprosto zásadní bod všeho.

Chcete toho dosáhnout, nebo ne?

Chcete být úspěšní, nebo ne?

Chcete si splnit, co si přejete, nebo ne?

Když něco chcete, buďte v tom přímí jako střela a ostatní ignorujte (pokud je program, který tomu brání silnější než vy, je možné ho přepsat – s tím vám mohu pomoci), ale pokud je vaše vůle silnější, dostanete to, co chcete!!! To co si přejete!!!

Pokud budete pochybovat, je to jako točit se ve spirále a zavíráte si tak cestu, jak dosáhnout toho, co si přejete.

NĚCO CHCI, ALE VLASTNĚ TOMU ZAS TAK MOC NEVEŘÍM.

Klidně si to vyzkoušejte. Stačí nějaké malé přání. Přejte si a sledujte svoji mysl, co začne nabízet. Možná právě výše uvedené programy a omezení. Každé popřete s tím, že si řekněte: „Tak to ne!“ a znovu se vraťte k tomu, co chcete. Ze začátku to bude stát trochu více námahy, ale uvidíte, že se to podaří. Zkuste to třeba jeden den nebo pár dnů po sobě a uvidíte, JAK MOC SE VÁM ZMĚNÍ ŽIVOT.

Hezký den Mitra