…i když fotografie u příspěvku vypadají jako z dovolené, je to stále Pálava…. 🌿

….a nebyla to dovolená…I když……pokud je slovo DOVOLENÁ odvozeno od slova DOVOLIT SI, pak tedy ANO.

Myslím, že si ženy DOVOLILY hodně. Objevit a hlavně odložit, co jim už neslouží, co si vzaly jako přesvědčení, program, nastavení (nebo jakkoliv to nazveme) za SVÉ a pod tíhou toho žily a ohýbaly se. Když už víme, že nám to neslouží, je třeba to odložit.

I když je seminář nazván POSVÁTNÁ SEXUALITA, je i o tomto odložení, o odložení všech věcí, které jako nánosy sedí na naší životní – sexuální energii a nedovolují jí volně proudit a nám svobodně dýchat.

Tyto ženy přijely, aby si tu na Pálavě DOVOLILY odložit tyto nánosy…

🌸 … DOVOLILY si vystoupit z komfortní zóny…

🌸 … DOVOLILY si vstoupit do ženské skupiny co může být pro jednu samozřejmostí a radostí, pro jinou noční můrou

🌸 …DOVOLILY si najít a ukázat svoji bolest, ale i odvahu a sílu

🌸 …DOVOLILY si nejen se smát, tančit atd, ale také vstoupit do svých strachů, plakat a projít a odložit to nefunkční.

Díky všem za to.

Níže najdete sdílení od některých z této „DOVOLENÉ“.

Pokud by někoho takové DOVOLENKOVÁNÍ lákalo, další „dovolená“ je v plánu v srpnu – 12.8. – 16.8.2020 případně v říjnu 7.-11. 10.2020. Více ZDE 🌿🌸POSVÁTNÁ SEXUALITA

Krásné dny Mitra

SDÍLENÍ

Milá Soni,

moc děkuji za zaslané připomenutí cviků, hudbu i za ta krásná slova. Já si pořád myslím, že jsem teď několik dní snila… krásně snila. Nebudu se opakovat, co mi seminář přinesl, bylo by to na dlouho Jen Ti musím napsat, jaké jsou reakce mého okolí. Neuvětitelné jsou!! :-)) Přes pochvaly kolegyň, prodavaček a neznámých mužů, po pohledy s otevřenou pusou. Kdo by to řekl, že se během těch dní tolik změnilo? :-))

paaa Jitka

 

🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸

 

Milé krásné ženy,

čtyři dny na Pálavě s Mitrou a jejím seminářem je prožitek hlubší a delší než ležet na lehátku, opalovat se a čekat, až si odpočinu :-)))) Skupinový kurz jsem absolvovala poprvé a to zrcadlo, který mi nastavil, vydá za dlouhou individuální práci. Přijmout ženy okolo sebe, prožít ženský kolektiv a sílu spojení…zrcadlení… Prožít v jednom tanci svou minulost, nechat vyplavat bolesti, v jiném divokost a úplné uvolnění, radost a ženskost. V jiném nechat stoupat životní energii.

To nejdůležitější (kromě jistoty, že na mně seminář něco zanechal, s něčím pomohl, něčemu přiučil), je pro mně to, že jsem si ověřila, že Mitra je obdařená božím posláním, a že nepracuje z titulu ega, jako mnoho jiných na tomto rychle se obsazujícím trhu seminářů a zasvěcení a všeho možného i nemožného.

Je to čisté a práci s energiemi má Mitra pod kontrolou.

Díky Bohu za to…

Na odlehčení – člověk se na semináři dostává do jiného světa – třeba ho pojmenujme světa nadhledu, musela jsem se smát, jak moc mi přišlo v jednu chvíli divné, když kolem nás večer projížděl taxík a v něm hrála jakási bezduchá novodobá hudba :-)))

Přijela jsem spokojená a uvolněná. S novou sílou jít dál a ochutnáním něčeho hlubokého, silného, laskavého, moudrého a léčivého…

Ráda na sobě budu pracovat dál!

Radka

 

🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸

 

Mila Mitro,

pisu pozdeji, ale presto na Tebe a na vsechno co jsme spolecne prozily vzpominam velmi casto. Prijdou mi snad i slova zbytecna, snad jen Dekuji. Dekuji ti, ze delas to, co delas, za tve srdce, moudrost, pravdu, svetlo a silu, kterou predavas ostatnim uz jen tim, ze jsi.

Kdyz tohle pisu, placu vdecnosti, jake obrovske stesti mam, ze se nase cesty potkaly. Je to pro me velky dar, Ty jsi pro me velky dar.

Dekuji za vsechno!

Z meho srdce k tvemu.

Sara