💙 KOLIK OMEZENÍ SI SAMI VYTVOŘÍME, TOLIK JICH PROŽÍVÁME

💙 BÝT TEĎ A TADY

💙 VOLÁNÍ INTUICE, ANEB JEN TEĎ JE TA MOŽNOST …

🌿 Minulý víkend byl extra deštivý, ale i tak jsme ho prožily plně, jako by bylo krásně. Během  semináře Žena ve své síle – Vlčice 🐺, se děje mnohé venku v přírodě a díky tomu, že pršelo jsme měly několikrát možnost změnit plán a nebo se ho držet, ať už je venku jakkoliv.

Bylo krásné pozorovat naše myšlenky, které se nám dnes a denně vtírají do mysli a přesvědčují nás o tom, jak bychom měli věci řešit a že omezení, které jsme si vytvořily jsou tu na to, aby nás ochránily.

Také sledovat jak lehce podléháme nebo naopak lehce čelíme tomu co se děje venku, vnějším podmínkám ať už je to počasí či nálady a reakce jiných.

Jak jsme schopni si držet pocit, že to není vhodné, že to nezvládneme, kolik strachů se vtírá apod.

Ale o tom to už dávno není, stačil krátký okamžik a vnitřní intuice, která nás pozvala k dobrodružství a k uvědomění, že je to jen a jen o tom, co si v mysli zvolíme, byla jasným impulzem k dobrodružství po vnější i vnitřní krajině.

I když se to někomu může zdát trochu „mimo“, pro jiného sedět u ohně v dešti je výzva, a věřím, že Ti co to s námi zažily, cítili vše možné, ale určitě ne omezení nebo pocit bláznovství a pokud ano, tak bláznovství , které přináší radost a osvobození starých omezení a také sílu toho, že MOŽNÉ JE COKOLIV.

Díky všem ženám, které byly tohoto součástí….

Další Žena ve své síle – vlčice je v plánu na září … co nám příroda připraví tentokrát? Necháme se překvapit …, ale ať to bude cokoliv, bude to určitě zase skvělá jízda 💙

Soňa Mitra

SDÍLENÍ

Zdravím Tě Soni Mitro,

Pred týdnem jsme putovaly na večerní dobrodružnou výpravu, která byla pro mě první svého druhu – úžasná, zanechávající pocit radosti, co všechno se dá v krátkém čase zažít na těle i v duši a za každého počasí. Prostě Boží. Za mě, je poznání části síly ženy v odvaze, projevit své emoce, ať jsou jakékoli, kdekoliv a před kýmkoliv. Jsem moc ráda, že se díky práci s Tebou a s celým kruhem žen toto uvědomění může ve mě rozvíjet v každodenním životě. Byl to naplněný a moc krásný čas. Díky za vše Tobě i Pálavě.

Krásné dny a hodně probuzených žen.
Petra

 

🌿 🌿 🌿 🌿 🌿 🌿 🌿 🌿 🌿 🌿 

 

Milá Soňo,

chtěla bych moc poděkovat za úžasný seminář, který jsem mohla prožít a procítit díky tobě a účasti úžasných a skvělých žen. Jsem plná zážitků a prožitků z tance, z přírody, ze společného prožití a vcítění. Uvědomuji si v sobě sílu ženy, kterou jsem nikdy nevnímala, uviděla jsem v sobě moje vnitřní dítě, které jsem přijala a požádala o odpuštění. Žena ve mně je milá, plná lásky, síly a citu, umí odpustit sobě, nejbližším, přátelům a všem lidem. Vím, že jsem na Pálavě zanechala některé moje křivdy, bolest, smutek a přijala štěstí lásku a odpuštění k sobě. Cesta domů mi utekla jak mávnutím proutku, jako bych se vznášela. Po přijetí domů přicházejí změny a vím, že vše co se děje a bude dít je součástí mého vědomí.

Děkuji Tobě a ženám, díky kterým jsem mohla vše prožít a uvědomit si Ženu ve své síle.

Těším se na další setkání.

Přeji krásné léto.

Markéta