Čas a prostor je něco, co nás do jisté míry ovládá.

Kdyby ne, nikdy byste neřekli, že nestíháte.

Řídíme se hodinkami, necháváme čas za sebou a očekáváme, co se stane v budoucnu. Řídíme se hlavně tím, co jsme prožili a že to už nikdy není možné vzít zpět nebo opravit. Do jisté míry ano, ale do jisté míry tu změna možná je.

Ti, kdo se mnou prošli nějakou regresí, „ochutnali“, jak teď a tady můžeme změnit minulost a přepsat to, co se „nepovedlo“.

Jenže pokud tuto zkušenost nemáme, bereme jen to, co je teď, to, co se stalo bernou mincí. Budoucnost si vytváříme sami svými představami. Často jsou naše představy negativní a pak se divíme, že naše budoucnost je právě taková. To by se nedělo, pokud bychom neměli negativní zkušenost, ale tu často máme.

Je to jednoduché, VŠECHNY NAŠE PŘEDSTAVY SE ZHMOTNÍ, ať už jsme je tvořili v radosti, nebo ve strachu (pak jsou negativní).

To, co si představujeme ve formě obrazů, se otiskne do matričního vzorce a ten svoji kopii otiskne v určitou dobu – v tu dobu, na kterou myslíme – do naší časoprostorové reality. Takto jednoduché to je.

Pokud tvoříme pozitivní představy, je to fajn, ale pokud tvoříme ty negativní, tyto negace mohou přitáhnout další negativity a naše obava se prostě vyplní.

Často si pak řekneme: JÁ TO VĚDĚLA/VĚDĚL, že se to stane.

No, jinak to ani nejde, když jsme si to už představili. Celé je to o naší představivosti a její materializaci. Jsme mistry vizualizace, ale často té negativní, DÁVÁME VÍC POZORNOSTI TOMU, CO NECHCEME.

A jak z toho ven? Být si vědomí toho, na co myslíme, co si představujeme, zda směřujeme svoji pozornost k tomu, co chceme, nebo čeho se bojíme. Nic jiného v tom není. Je to opravdu takto jednoduché.

A pokud máme tendenci k tomu negativnímu a ihned si to uvědomíme, můžeme to přepsat.

Pokud se přistihnete, že se něčeho bojíte a představa už se ukazuje, už vidíte ten obrázek, rychle ho zastavte a řekněte si: NE, TOHLE MAŽU A OPRAVUJI TO NA TENTO OBRÁZEK. A vložte si tam obraz toho, jak opravdu chcete, aby se to dělo.

Vyzkoušejte si to… Nic za to nedáte…

S láskou

Mitra❤️